fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Коли падають дерева

Фільм “Коли падають дерева” покажуть на телебаченні

1 208

Режисерський дебют Марисі Нікітюк, еротичну драму “Коли падають дерева” дивіться 19 вересня на суспільному телеканалі “UA: Культура”.

У рамках щотижневого показу якісного українського кіно, “Суспільне UA: Культура” влаштує показ фільму “Коли падають дерева”. Про це повідомляється в анонсі телепрограми каналу. Переглянути фільм можна буде 19 вересня о 22:03.

Події фільму Марисі Нікітюк відбуваються в українській провінції, де розгортається історія 5-літньої бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та її коханого молодого бандита Шрама.

Після смерті батька перед Ларисою гостро постає питання подальшого її майбутнього. Лариса хоче творити свою долю власними руками, та за любов до бандита Шрама її осуджує родина. Бабуся, яка переживає лише за те, що скажуть люди, та змучена мати Лариси підштовхують її до стереотипного сценарію життя. Лариса і Шрам планують втекти разом подалі від бандитів, розрухи та родичів.

В ролях: Соня Халаїмова, Максим Самчик, Анастасія Пустовіт, Євген Григор’єв, Алла Самойленко, Аеліта Назаренко, Петро Пастухов, Марія Трепікова, Марія Свіжинська, Вадим Ковальов, Іван Бліндар, Олександр Балабан, Володимир Джура.

“Коли падають дерева” — копродукційний драматичний фільм України, Польщі та Македоії — став четвертим повнометражним фільмом в історії українського кінематографа, після фільму «Припутні» (2017), «Герой мого часу» (2018) та «Дике поле» (2018), де у більшості діалогів актори розмовляють суржиком.

Світова кінофестивальна прем’єра фільму відбулася 20 лютого 2018 року у рамках конкурсної програми Panorama Berlinale 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Українська кінофестивальна прем’єра фільму відбулася 19 липня 2018 на Одеському міжнародному кінофестивалі.

В український обмежений кінопрокат фільм вийшов 13 вересня 2018 року. Нагадаємо, наразі стрічка доступна легально лише на онлайн-платформі Takflix.

Коли дерева падають

Читайте також –

Режисеркою фільму “Я, Ніна” стане Марися Нікітюк