fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

11 дітей з Моршина

Дивіться нові комедії онлайн на каналі Держкіно

1 125

Повнометражна комедія Аркадія Непиталюка “11 дітей з Моршина” і короткометражка Яни Антонець “П’ять Хвилин” – дивіться нові комедії онлайн на каналі Держкіно.

В афіші Youtube-каналу Держкіно на ці вихідні з’явились нові фільми: комедії онлайн “11 дітей з Моршина” Аркадія Непиталюка і “П’ять Хвилин” Яни Антонець.

«П’ять Хвилин / Five Minutes»

Короткометражний дебютний фільм режисерки Яни Антонець “П’ять Хвилин / Five Minutes” від студії “Go Ua Production” за підтримки Держкіно України – учасник та лауреат міжнародних та національних кінофестивалей.

Абсурдна чорна комедія про безглуздий випадок під час похорону.
Ніхто навіть не здогадується, що тіло небіжчика розпочало непередбачувану подорож… Ніхто, окрім тракториста, браконьєрів, двох поліцейських та робітників сільської лікарні…Чим закінчиться цей незвичний похорон?

В ролях: Володимир Джура Артем Вільбик Кирило Кашліков Роман Ясиновський Олександр Рудинський Олег Нікітін Олексій Савін Вікторія Авдєєнко Павло Нікандров Денис Шацький.

Дивіться короткометражний фільм “П’ять Хвилин / Five Minutes”: відео

«11 дітей з Моршина»

Сімейна авантюрна комедія режисера Аркадія Непиталюка “11 дітей з Моршина” від продюсера фільму “DZIDZIO Контрабас” Сергія Лавренюка. Премєра фільму відбулась 3 січня 2019, стрічка створена Solar Media Entertainment за підтримки Міністерства Культури України. Подивіться комедію онлайн безкоштовно за посиланням.

За сюжетом, невелике західноукраїнське містечко Моршин за легендою засновано на місці падіння метеорита, до складу якого входить рідкісний коштовний метал — осмій. І це не дає спокою Сніжані, яка в мріях про легке збагачення організовує власну пошукову команду. Але перешкодою на їхньому шляху стають діти, які мають власні плани на космічний артефакт.

В ролях: Олександр Піскунов, Ксенія Жданова, Олена Лавренюк, Олександр Скічко, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Гарік Корогодський, Олександр Задніпровський, Сергій Бабкін, Сніжана Бабкіна, Людмила Єфименко, Єва Шевченко-Головко, Ольга Фреймут, Віталіна Біблів, Людмила Смородіна, Лєра Дідковська, Анатолій Яцечко.

Дивіться офіційний трейлер «11 дітей з Моршина»: відео

Гарного перегляду й веселих свят!

Читайте також

Фільми “Помин” та “Алкоголічка” доступні для перегляду онлайн