fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Де гроші»

Авантюрна комедія-квест «Де гроші» вийшла онлайн

2 295

Комедія «Де гроші» з Адою Роговцевою і DZIDZIO в головних ролях доступна для перегляду онлайн.

Про це повідомляють творці стрічки на своїй сторінці у facebook. Фільм виробництва компанії DzidzioFilm «Де гроші» можна подивитися ексклюзивно в національному онлайн-кінотеатрі Sweet.tv.

За сюжетом піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання “Де гроші?” цікавить не тільки його. Всі в цьому будинку шукають гроші.

Переглянути фільм «Де гроші» можна онлайн за посиланням. Нижче дивіться офіційний трейлер.

Головні ролі комедії-квесту виконують українська акторка театру та кіно Ада Роговцева (“Вічний поклик”, “Чоловіки є чоловіки”, “Сага”), співак та актор Михайло Хома (Dzidzio) (“Зірки за обміном”“Dzidzio Перший раз”), актори Сергій Либа (“Dzidzio Контрабас”) та Анна Буткевич (“Спадок брехні”).

Серед касту акторів також багато відомих зірок театру, кіно й шоу-бізнесу: Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Юрій Горбунов, Володимир Задніпровський, Євген Сморигін, Назарій Гук, Любов Тимошевська, Наталя Холоденко, Юлія Магдич, Діма Варварук та інші.

Режисер-постановник фільму – Михайло Хома, режисерська співпраця – Тарас Дронь, сценаристи – Сергій Алімов, Тарас Дронь, Сергій Либа, Павло Остріков, Кирило Тимченко, Михайло Хома та Діана Юраш. Оператор-постановник – Юрій Король, художник-постановник – Максим Німенко, креативний продюсер – Сергій Либа. Продюсери: Анатолій Безух, Діана Юраш.

Фільм створено DzidzioFilm за підтримки Державного агентства з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Проєкт “Де гроші” став одним із найдорожчих фільмів, на які Держкіно виділило кошти у 2020 році. Сумма державної підтримки склала 21,60 млн грн. Загальний бюджет картини – 27 млн грн.

Історію відзняли за 23 дні в Києві та у Львові. Одна зі сцен відзнята на легендарному Личаківському цвинтарі у Львові. Крім того, спеціально для стрічки в одному з павільйонів площею 1 650 кв. м на кіностудії імені Довженка побудували інтер’єрні декорації імпровізованого будинку на кілька кімнат, зокрема тут і були знамениті кімнати-квести, де головні герої шукають гроші.

Нагадаємо, авантюрна комедія-квест «Де гроші» вийшла в український кінопрокат 21 жовтня 2021 року. Дистриб’ютор: B&H Film Distribution.

Читайте також

Документальна стрічка «Май далеко — май добре» вийшла онлайн