fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Все буде Ок

На екрани виходить комедія «Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих»

665

З 28 січня у широкий кінотеатральний прокат виходить комедія «Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих» з Іриною Бенюк та Ірмою Вітовською в головних ролях.

Картина режисера Тараса Бенюка розповідає про дівчину Лізу (Ірина Бенюк), яка втрачає бізнес і коханого. Замість Польщі, куди вона їхала на заробітки, Ліза опиняється без грошей і речей в передноворічному гірськолижному курорті Буковель. Тут з нею відбуваються несподіванки, курйози і новорічні чудеса. Головна героїня знайде тут і кохання, і дружбу.

Ексцентричну маму головної героїні грає Ірма Вітовська (“Мої думки тихі”, “Брама”). В фільмі знімалися також Анна Андрусишин (інструктор з лиж Аліна), Володимир Тафійчук (закоханий в Аліну охоронець Іван) та інші актори.

Як зазначають творці комедії, в фільмі багато музики, краєвидів Карпат, снігу, простору, гірських лиж і радості. А всі драматичні епізоди завершуються виключно щасливим кінцем.

За темою: “Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих”: вийшли тизери комедії

Головним саундтреком комедійної стрічки стала пісня “Хочу Ще” у виконанні гурту “СКАЙ”. Загалом у фільмі прозвучать ще п’ять композицій українського гурту.

Режисером стрічки виступає Тарас Бенюк – директор Івано-Франківського “Нового театру”. Сценарій – Соломія Ільницька, Володимир Єшкілєв, Тарас Бенюк, Михайло Пустовойт. Продюсери – Олег Головенський, Михайло Пустовойт, Володимир Швадчак. Розробкою картини займалася Ukrainian West Film. Прокатом займається компанія UFD.

Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих

Читайте також – 

В прокат виходить трилер «Пік страху» з Іванною Сахно в головній ролі