fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Крутий заміс

“Крутий Заміс”: прем’єра документального серіалу – 2 березня

263

Соціальне веб-шоу “Крутий Заміс”, що розповідає про ветеранів, які після повернення з фронту відкрили свій власний бізнес, можна буде переглянути на YouTube-каналі студії DocNoteFilms.

На глядачів чекають 8 серій та зустріч з 24 героями – ветеранами АТО, які розкажуть про секрети успіху, курйозні історії з фронту, свої міркування про вічне і повсякденне. Героями пілотної серії, яка знімалась у Pizza Veterano, стали Леонід Остальцев, Олександр Матяш, Володимир Шевченко, Георгій Турчак. Модератор-ведучий розмов – Андрій Козінчук, військовий психолог та учасник АТО.

Через справжні розповіді та перчений солдатський гумор глядач зможе поринути в бойові спогади реальних героїв та їх цивільне сьогодення. Творці “Крутого Замісу” обіцяють не ставити жодних рамок і не цензурувати зміст розмови.

Мета проєкту – поглибити загальне сприйняття українського ветерана в першу чергу з емоційної, людської сторони. Оскільки часто наше суспільство не готове розгледіти в героїзованому образі Захисника людське і людяне, хоча й цінує і шанує їх жертви і звершення, але до них самих ставиться пересторожено і ніяково. Суспільна адаптація ветеранів може початись тільки через правдиве і чесне спілкування.

Режисер: Костянтин Кляцкін.

Оператор-постановник: Павло Липа.

Продюсер: Сергій Малярчук.

Звукорежисер: Каріна Режевська.

Музика: Роман Вишневський.

Графіка: Сергій Григор’єв.

Автори ідеї: Костянтин Кляцкін та Сергій Малярчук.

Читайте також

Творці фільму “Перша сотня” виклали стрічку у відкритий доступ (дивитись онлайн)