fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Люксембург, Люксембург

Український фільм “Люксембург, Люксембург” влітку з’явиться на Netflix

107

Фільм “Люксембург, Люксембург” режисера Антоніо Лукіча з 14 червня з’явиться на Netflix. Пізніше фільм також буде доступний онлайн на інших стримінгових сервісах.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомила PR-агенція Move In Movie. Продюсерка фільму Анна Яценко коментує: “Ми отримали дуже багато запитів від українців, які перебувають за кордоном або живуть у тих містах України, де немає кінотеатрів, щодо того, де вони можуть подивитися наше кіно. Ми безмежно щасливі, що тепер це стане можливим, і глядачі зможуть подивитися наш фільм на Netflix”. 

“Люксембург, Люксембург” – другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча. Головні ролі у стрічці зіграли учасники реп-гурту «Курган і Agregat» – брати Раміл та Аміл Насірови. 

Синопсис фільму: Коли брати-близнюки  дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембурзі, вони вирушають у подорож, аби побачити його востаннє. Та чи буде чоловік, якого вони там зустрінуть, таким само крутим татом, яким вони його пам’ятають?

Світова прем’єра фільму виробництва кінопродакшену ForeFilms, продюсерів Володимира Яценка і Анни Яценко відбулася на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі, а 13 квітня 2023 року стрічка вийшла в український прокат. Як зазначається в релізі, із того часу фільм зібрав у прокаті понад 31 млн грн і зайняв 8-му позицію в топ-10 найкасовіших українських фільмів часів незалежності. В українських кінотеатрах “Люксембург, Люксембург” подивились понад 213 000 глядачів. 

Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У травні 2022 року фільм став одним з п’яти учасників програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів “proMOTION”, започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промо-підтримка в рамках програми здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund. 

🎬 Головна світлина – фото з facebook-сторінки фільму “Люксембург, Люксембург”

Читайте також

Фільм “Люксембург, Люксембург” отримав нагороди на двох міжнародних кінофестивалях