fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Люксембург, Люксембург

Фільм “Люксембург, Люксембург” отримав нагороди на двох міжнародних кінофестивалях

248

Головні ролі у стрічці “Люксембург, Люксембург” зіграли учасники реп-гурту “Курган і Agregat” – брати Раміл та Аміл Насірови. Їхні герої намагаються дати раду своєму життю, поки в ньому не з’являється давно зниклий батько.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомила PR-агенція Move In Movie. Як зазначається, автор стрічки Антоніо Лукіч отримав приз за найкращу режисуру на 20-му Міжнародному фестивалі в Монте-Карло, який відбувся 24-29 квітня. 

Крім того, фільм взяв участь в основному конкурсі тижня міжнародного ігрового кіно PriGlobal, який проходив 24-28 квітня під егідою Приштинського міжнародного кінофестивалю PriFest. Журі фестивалю визначило стрічку Антоніо Лукіча “Найкращим фільмом”. 

За темою: Вийшов міжнародний трейлер фільму “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча

“Люксембург, Люксембург” – другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча, добре відомого глядачам за комедією “Мої думки тихі”. Фільм, виробництва кінопродакшену ForeFilms, продюсерів Володимира Яценка і Анни Яценко, брав участь у конкурсі “Горизонти” на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі, а 13 квітня 2023 року стартував в українських кінотеатрах. Зйомки стрічки відбувались у 2021 році у Лубнах Полтавської області, Києві та Люксембурзі. 

Синопсис фільму: Коли брати-близнюки  дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембурзі, вони вирушають у подорож, аби побачити його востаннє. Та чи буде чоловік, якого вони там зустрінуть, таким само крутим татом, яким вони його пам’ятають?

Режисер: Антоніо Лукіч. Продюсери: Володимир Яценко, Анна Яценко.  Актори: Аміл Насіров, Раміл Насіров, Наталія Гнітій, Людмила Саченко, Віктор Драпіковський, Доріс Майданюк, Карина Черчевич та інші.

У травні 2022 року фільм став одним з п’яти учасників програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів “proMOTION”, започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промо-підтримка в рамках програми здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund. 

Нагадаємо, “Люксембург, Люксембург” вийшов у всеукраїнський прокат 13 квітня. За третій вікенд стрічка зібрала 6,21 млн грн від 40 737 глядачів, повідомляє Державне агентство України з питань кіно, за підтримки якого створено фільм. Усього ж з 12 квітня фільм заробив понад 23 млн грн, його переглянули понад 156 713 глядачів.

Читайте також

Український фільм «Чорнобиль 22» здобув Гран-прі на кінофестивалі в Німеччині