fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Май далеко — май добре

Документальна стрічка «Май далеко — май добре» виходить в прокат

261

Призер Docudays UA «Май далеко — май добре» Ганни Ярошевич, що розповідає про рідкісних тварин Карпат та німецького активіста, виходить на великі екрани вже сьогодні, 7 жовтня.

Картина є повнометражним документальним дебютом режисерки Ганни Ярошевич (короткометражні фільми: «Госпіталь», «Діана», «Де наш дім?», «Рік в Ізюмі»). Фільм розповідає про рідкісних тварин Карпат — водяних буйволів, та німецького активіста, що займається їх розведенням. Мальовничі пейзажі Карпат є окремою прикрасою стрічки.

За темою: Фільм «Май далеко — май добре» вирушає у тур містами України

За сюжетом, молодий німець Мішель, захоплений природою України, переїжджає до Карпат. У горах він розводить водяних буйволів, що опинилися на межі зникнення. Хлопець мріє присвячувати весь час улюбленій справі, але змушений регулярно повертатися до Німеччини, де працює в сімейному бізнесі й зустрічається з дівчиною Вєрою. Без належного догляду буйволи починають хворіти. До всього Мішеля спіткають негаразди в особистому житті: Вєра не впевнена, що зможе виховати двох маленьких дітей у віддаленому карпатському селі.

Дивіться прокатний трейлер фільму «Май далеко — май добре»

Режисерка стрічки ― Ганна Ярошевич, оператор ― Сергій Кірєєв, продюсери ― Альона Качкан, Олена Яковицька, Сергій Москаленко. Виробництво ― TABOR Production, Mental Drive.

Навесні картина отримала приз Андрія Матросова від організаторів Фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Офлайн-прем’єра фільму відбулася на 50-му ювілейному КМКФ «Молодість» у межах спеціальної програми «Це справжнє життя» від Docudays UA. Стрічка мала міжнародну прем’єру в Італії на фестивалі Cervino Cinemountain. Взяла участь у фестивалях Makedox у Македонії, Beldocs у Сербії, фестивалях CinEast, New Renaissance Festival London.

Фільм брав участь у Національному конкурсі кінофестивалю Kharkiv MeetDocs та конкурсі документальних фільмів фестивалю операторського мистецтва «Кіноко», де оператор-постановник фільму Сергій Кіреєв отримав Спеціальну відзнаку за найяскравіший дебют в документальному повнометражному фільмі. Стрічка стала фільмом-відкриттям ​​Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF).

У 2020 році фільм отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в межах програми PROmotion.

Допрем’єрний показ фільму за участі знімальної групи відбувся 6 жовтня у Кінотеатр “Жовтень”. Вихід стрічки у прокат підтримано Державним агентством України з питань кіно.

Нагадаємо, фільм «Май далеко — май добре» вирушив у тур містами України. Спеціальний показ стрічки пройде у Чернігові 16 жовтня у Multiplex Голівуд (за участі продюсерки Альони Качкан). Інформація про сеанси та міста, де можна подивитись фільм дивіться — на сторінці фільму  http://www.86.org.ua/maidaleko/

Кадри з фільму

Май далеко — май добре

Май далеко — май добре

Постер фільму

Май далеко — май добре

Читайте також

Автори «Червоних рюкзаків» анонсували дату виходу проєкту та представили трейлер