fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Морська поліція. Чорноморськ

«Морська поліція. Чорноморськ» онлайн: в мережу виклали перші серії детективного серіалу

840

Нові серії іронічного детективу «Морська поліція. Чорноморськ» – про боротьбу поліцейських із браконьєрами, піратами та контрабандистами – можна переглянути онлайн.

Про це йдеться на офіційному YouTube-каналі ICTV. Детективна стрічка, над виробництвом якої працювала команда Mamas Production, складається з 20 серій. Перші серії вже доступні для перегляду онлайн.

Як повідомлялося раніше, у серіалі, режисерами якого виступили Дмитро Андріянов та Ігор Гома, багато видовищних перестрілок, погонь на морських хвилях, одеських жартів та пристрасних історій кохання. Але, незважаючи на легку динаміку фільму, розслідують поліцейські досить серйозні злочини.

Головні ролі зіграли Дмитро Сова (фільми “Між нами” 2021, “Черкаси” 2018), Григорій Бакланов (серіали “Спіймати Кайдаша” 2020, “Сага” 2020, фільм “Пекельна хоругва, або Різдво козацьке” 2019), і Юрій Дяк (серіал “Козаки. Абсолютно брехлива історія” 2020).

Події відбуватимуться у невеликому курортному містечку Чорноморськ Одеської області. Здавалося б, нічого не може затьмарити розмірене життя теплого краю. Але не все так безхмарно. В акваторії часто орудують браконьєри, навідуються морські пірати та контрабандисти. Що вже казати, гонщики на катерах щодня порушують спокій відпочивальників. Троє поліцейських морського патруля – совісний, але конфліктний капітан Кепа, ерудований добряк лейтенант Єгорка і сержант Сержик  експресивний, веселий одесит – зберуться разом, щоб уберегти мешканців і туристів від бандитів та відновити порядок на суші.

Дивіться перші серії серіалу «Морська поліція. Чорноморськ» онлайн на сайті ICTV. Нижче дивіться трейлер.

Нагадаємо, прем’єра серіалу відбулась 15 лютого на телеканалі ICTV.

Читайте також

Українці чинять опір: дивіться фільми онлайн про війну в Україні