fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Montero (Call Me By Your Name)

Кліп української режисерки Таню Муїньо отримав нагороду MTV EMA 2021

306

Українська режисерка та кліпмейкерка Таню Муїньо удостоїлася європейської музичної нагороди MTV Europe Music Awards 2021 у категорії Найкраще відео. Ідеться про кліп до треку Montero (Call Me By Your Name) американського репера Lil Nas X, який вже має понад 391 мільйон переглядів на YouTube.

Як повідомляє НВ, у неділю, 14 листопада, в Будапешті стали відомі лауреати премії MTV Europe Music Awards 2021. Українська режисерка Таню Муїньо записала у свою скарбничку ще одне значне досягнення за відеокліп Lil Nas X — Montero (Call Me By Your Name). Нагороду вона поділила з американським репером, який став співрежисером кліпу.

Як зазначається, це не перша нагорода режисерського дуету Таню Муїньо та Lil Nas X. Раніше вони вже отримали нагороди MTV VMA 2021 у трьох номінаціях за кліп Montero — Найкращий режисер, Найкраще відео та Найкращі візуальні ефекти. Переможців в інших категоріях можна переглянути на сайті.

Дивіться кліп Lil Nas X — Montero, над яким працювала українка Таню Муїньо.

Крім того, кліпмейкерка отримала нагороду Найкращий режисер на UK Music Video Awards 2021 у Лондоні, ставши першою жінкою-режисеркою, що перемогла у цій номінації. Саме, нагороди за роботу над кліпами для американського репера Lil Nas X — Montero (Call Me By Your Name), для Cardi B ft Lizzo – Up, Normani ft Cardi B – Wild Side, які набули шаленої популярності.

Нагадаємо, Таню Муїньо відома своєю роботою над кліпами популярних виконавців: MONATIK, Время и Стекло, NK (Настя Каменских), Мішель Андраде, Скриптоніт, Кеті Перрі та ін.

Читайте також

Lady Gaga випустила кліп з відсилками на фільм Параджанова