fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Українська частина документального фільму “Музика. Кава. Вініл” вийшла онлайн

432

Дивіться онлайн українську частину документального фільму про кавоманів та колекціонерів платівок “Музика. Кава. Вініл”, що знімалась в Україні незалежною кіностудією DMFilmProduction.

Як повідомили порталу “Нове українське кіно” творці фільму, українську частину повнометражної документальної стрічки Мілени та Михайла Добош “Музика. Кава. Вініл” можна переглянути онлайн на Youtube-каналі DMFilmProduction. Словацька частина поки не доступна.

“Роботу над українською частиною “Музика. Кава. Вініл” ми розпочали ще у 2016 році. Згадую, що зйомки були надзвичайно насиченими як у Києві, так і Львові. Нам вдалося зібрати 11 неймовірних героїв, в яких кожен знайде щось подібне собі. Коли вийшов фільм, то ми звичайно, його передивлялись зі всіма в день прем’єри, і так було тепло на душі, скільки думок були актуальними вже тоді, а зараз набирають своєї важливості”, – коментує продюсер Мілена Добош.

Фільм розповідає про людські захоплення, щоденні ритуали та спогади. Музика, кава та вінілові платівки так чи інакше присутні у нашому житті. Хтось пам’ятає розповіді дідуся, коли той юнаком заощаджував кошти, щоб придбати вінілову платівку; хтось вчить дітей слухати музику, а хтось п’є каву, щоб прокинутися. Але що значить для всіх цих героїв “музика, “кава”, “вініл?

За темою: “Музика. Кава. Вінілові платівки”: українці зняли в Словаччині фільм про кавоманів та колекціонерів платівок

Одинадцять унікальних і так тонко пов’язаних між собою думок, асоціацій та історії. Кожен з нас знайде щось близьке для себе у розповідях наших героїв, бо вони не вигадані, а справжні.

Дивіться онлайн українську частину документального фільму “Музика. Кава. Вініл” на Youtube-каналі DMFilmProduction або у нас на сторінці нижче.

Герої: скульптор Ігор Романовський, Голова спілки звукорежисерів України Володимир Різник, кавовар та засновник Yellow, Whitebeard Blackbird, Whitebeard Blackbird M17, Black Brew Bar Андрій Чуковський, засновник українського лейблу по випуску вінілових платівок “AbyShoMusic” Андрій Смірнов, DJ Mavr Андрій Мавр, режисерка та журналістка Нонна Стефанова, викладач, керівник оркестру та легенда рок-музики України Юрій Товстоган, колекціонер Ярослав Глинський, музикант та співачка Софія Сливка, композитор Шура Гера, редактор журналу “Stereo, Video & Multimedia” Юліан Зарембовський.

Режисер – Михайло Добош. Оператор – Михайло Добош, Мілена Добош. Композитор – Шура Гера. Продюсер – Мілена Добош.

Постер фільму

Нагадаємо, в 2016 році короткометражний фільм Мілени та Михайла Добош “Manga Western” став учасником “Short corner” в рамках Каннського кінофестивалю, де представляють найкращі короткометражні фільми з усього світу.

Читайте також

Фільм «Вусатий фанк» виходить онлайн