fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мирний-21

Відбудеться спеціальний показ стрічки «Мирний-21» до Дня прикордонника України

208

29 квітня до Дня прикордонника України відбудеться показ воєнної екшн-драми «Мирний-21» за участю режисера Ахтема Сеітаблаєва. Стрічка розповідає історію про справжніх героїв. Саме українські прикордонники Луганщини у 2014 році першими зустріли сепаратистів та дали їм бій.

Творці фільму «Мирний-21» на своїй сторінці в facebook запрошують 29 квітня о 14:00 на спеціальний показ за участю режисера фільму Ахтема Сеітаблаєва у столичному кінотеатрі «Жовтень».

В основі сюжету — події 2014 року, початок вторгнення окупаційних військ росії в Луганській області. Історія про довіру і її відсутність на тлі подій, які розгортаються на сході України. Головна тема розкривається через призму луганського прикордонного загону, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби марно намагаються змусити зрадити свою країну.

За темою: Воєнна екшн-драма «Мирний-21» відтепер доступна до перегляду онлайн

Назва фільму була обрана не випадково, адже Мирний-21 — це адреса кварталу, де був розташований луганський прикордонний загін. Головні ролі у фільмі виконали Андрій Самінін, Максим Девізоров, Євген Ламах, Роман Ясіновський, Віктор Жданов, Олексій Тритенко, Марія Штофа та інші.

Нагадаємо, фільм вийшов в національний прокат з 22 лютого 2023 року. За 5 вікендів стрічку встигли побачити 29 324 українців, а касові збори склали 3 998 827 гривень. 10 гривень із кожного придбаного квитка на фільм «Мирний-21» передали фонду «Повернись живим» та були спрямовані на купівлю розвідувально-ударного комплексу (РУК) зі 120-мм мінометами для 111-ої окремої бригади територіальної оборони Луганської області. Стрічку створено ISTMEN FILMS за підтримки Державного агентства України з питань кіно та UA Production.

Як стало відомо на сторінці фільму, історію про справжній подвиг «зелених беретів» Луганщини, які у 2014 році першими стали на захист України, побачать у Південній Кореї та Японії. Ще під час роботи стенда Film.ua Distribution на European Film Market команда дистрибуції продала права на прокат фільму Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21» у ці країни.

Читайте також

Бумбокс feat. Сергій Жадан — «Правда»: презентували кліп на OST до фільму «Мирний-21»