fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Kharkiv MeetDocs

Дивіться церемонію нагородження переможців кінофестивалю Kharkiv MeetDocs

349

Сьогодні на Kharkiv MeetDocs буде визначено переможця призу журі та призу глядацьких симпатій Національного конкурсу повнометражних документальних фільмів, вироблених в Україні або в копродукції, – і не тільки.

Як повідомили порталу «Нове українське кіно» у пресслужбі Kharkiv Meet Docs, також будуть визначені переможці пітчингу кінопроєктів, конкурсу дитячого соціального відео та конкурсу українського короткометражного незалежного кіно «Бардак» онлайн та офлайн.

“Церемонія нагородження переможців кінофестивалю відбудеться сьогодні, 31 жовтня, у Києві у Kooperativ Afisha (вул. Велика Васильківська, 5) о 16:30. На церемонії нагородження буде присутня голова Держкіно України Марина Кудерчук”, – йдеться в повідомленні. Організатори Kharkiv MeetDocs також запускають на своїй Facebook-сторінці стрим із церемонії нагородження переможців фестивалю.

Учасники Національного конкурсу:

  • «Зарваниця» / New Jerusalem, режисери Ярема Малащук і Роман Хімей, 2019, Україна;
  • «Поїзд „Київ-Війна“» / Train “Kyiv-War”, режисер Корній Грицюк, 2020, Україна;
  • «Вторгнення на Байконур» / Breaking into Baikonur, режисер Ангел Ангелов, 2020, Україна (світова прем’єра);
  • «Бєс» / Demon, режисер Єгор Трояновський, 2020, Україна;
  • Not Alone, режисерка Сніжана Гусаревич, 2020, Україна (світова прем’єра);
  • War Note, режисер Роман Любий, 2020, Україна.

По темі: 4-й Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs оголосив програму

Переможця визначає журі у складі режисерки та драматургині Наталі Ворожбит, режисера Сергія Буковського й кіноменеджерки, членкині Ради з державної підтримки кінематографії Людмили Горделадзе.

Переможець отримає грошовий приз у 30 000 гривень від Агенції креативних індустрій і комунікацій «ПотомуЧто», приз фестивалю за найкращий фільм Національного конкурсу й сертифікат на навчання в Академії Dronarium на курс «Підготовка операторів БПЛА» від партнера призу Dronarium.

Також шляхом глядацького голосування буде визначений володар призу глядацьких симпатій. Окрім самої статуетки переможець отримає сертифікат на технічне забезпечення зйомок на суму 30 000 гривень від спонсора призу глядацьких симпатій, компанії Patriot Rental.

Нагадаємо, сьогодні останній день фестивалю Kharkiv MeetDocs. Дивіться детальний розклад майстер-класів, пітчингу та прямих ефірах на день. Також, додивляємося фільми фестивалю на сайті (зверніть увагу, кількість переглядів обмежена!). Дивимося такі фільми:

MeetDocs «Гаражанє», реж. Наталія Єфімкіна;

MeetDocs «Коли осяде пил», реж. Джон Аппел;

MeetDocs «Для Сами», реж. Ваад аль-Катеб;

Фільм-закриття «Будинок», реж. Тетяна Кононенко та Матільда Местер;

MeetNonDocs «Забуті», реж. Дарія Онищенко;

MeetNonDocs «Мої думки тихі», реж. Антоніо Лукіч.

Вперше в рамках кінофестивалю Kharkiv MeetDocs в форматі онлайн пройшов Національний конкурс повнометражних документальних фільмів, вироблених в Україні або в копродукції, у зв’язку з переходом міста Харків до «червоної» карантинної зони у дні фестивалю. Портал “Нове українське кіно” виступає інформаційним партнером подій.

Читайте також –

5-ий Київський тиждень критики відбудеться 21-27 жовтня 2021 року