fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Віддана

Фільм «Віддана» покажуть у рамках кінофестивалю KHIFF в Японії

525

Романтично-фа​нтазійний фільм «Віддана» Христини Сиволап – з вишуканою атмосферою XIX–XX століть, ошатними костюмами та естетикою галицької кухні – покажуть у рамках кінофестивалю Kyoto Historica International Film Festival в Японії, присвяченому показу історичних фільмів.

Як повідомляє група Film.ua на своїй сторінці у Facebook, показ «Відданої» відбудеться 1 листопада, о 6:10 ранку за київським часом. Крім того, у цей день запланована Q&A сесія з режисеркою Христиною Сиволап та продюсеркою фільму Надією Зайончковською.

Кінофестиваль Kyoto Historica International Film Festival (KHIFF), присвячений показу історичних фільмів, цьогоріч проходитиме в офлайн- та онлайн-форматі з 26 жовтня до 4 листопада. Фільм «Віддана» на сайті фестивалю.

Віддана

По темі: Як створювались візуальні ефекти для фільму “Віддана” Христини Сиволап

Історія стрічки починається в Станіславові у другій половині ХІХ століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

По темі: Цікаві факти про українську фантазійну драму “Віддана”

Головні ролі в картині виконали Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталія Васько, Ірма Вітовська та інші.

По темі: “Віддана”: відтворення на екрані епохи Австро-Угорської імперії

Художниця з костюмів проєкту Леся Патока спеціально для стрічки розробила понад 150 костюмів і зібрала понад 300 образів періоду стику 19-го і 20-го століть, включно з повсякденними і святковими образами, формою жандармів, військових і медиків. До того ж було вироблено та знайдено багато оригінальних ювелірних прикрас, головних уборів, взуття та аксесуарів.

По темі: Вишукані костюми, неймовірні декорації та кіномагія. Як знімали український фільм “Віддана”

Саундтреками до фільму стали композиція “Човен” гурту “Один в каное” та дует Тіни Кароль та Юлії Саніної (солістка гурту “The Hardkiss”) “Вільна”.

Нагадаємо, всеукраїнська прем’єра фільму «Віддана» Христини Сиволап відбулась 16 січня 2020 року. А з квітня фільм за романом Софії Андрухович став доступним онлайн на Megogo.net, Sweet.tv та Oll.tv.

Читайте також –

Два українські фільми відібрано до Міжнародного кінофестивалю в Котбусі