fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Найкращий сищик

Заплутані злочини, карколомні пригоди, гумор та любовні пристрасті у трейлері “Найкращий сищик”

526

Презентовано офіційний трейлер ретро-серіалу “Найкращий сищик” – про українського Шерлока Холмса, прем’єра якого очікується у 2021 році на телеканалі ICTV.

Творці серіалу презентували трейлер до нового проєкту “Найкращий сищик”  – про пригоди детектива Івана Підіпригори – на своєму YouTube. Як зазначається, це масштабний костюмований проект, який є екранізацією серії пригодницьких книг українського письменника Владислава Івченка “Найкращий сищик імперії на службі приватного Капіталу”.

По темі: “Найкращий сищик”: тривають зйомки серіалу про пригоди українського Шерлока Холмса

Події серіалу відбуваються на початку ХХ століття, за часів великих змін – коли починають з’являтися перші автомобілі, а по вимощеній бруківці прогулюються дами не лише в пишних сукнях, а й в картатих брючних костюмах.

Головний герой – філер київської охоронної фірми Іван Карпович Підіпригора. Він давно мріяв про власну ділянку землі, тому йде у відставку і на зібрані гроші купує хутір Курбани на Полтавщині. Але тяга до розслідувань не дає спокою новоспеченому землевласнику, і він стає приватним детективом. В перервах між погонями, таємницями і провокаціями український Шерлок навіть встигає вплутатися в амурні справи.

Дивіться офіційний трейлер серіалу «Найкращий сищик»: відео

Головні ролі в серіалі виконають актори Національного драмтеатру імені Франка – Мітя Рибалевський та Назар Задніпровський. “Іван Карпович – чесний і відповідальний сищик, цікавий він своїм колючим гумором і підходом до роботи. Звичайно, тарганів в голові у нього чимало, але все ж він уособлює собою ідеал чоловіка: володіє високими моральними принципами, шанобливо ставиться до жінок, ніколи не кидає розпочате на півдорозі”, – розповів про свого героя Мітя Рибалевський.

Ловити злодіїв приватний детектив буде разом з дивакуватим напарником графом Осикою-Маєвським. Цей український доктор Ватсон у виконанні Назара Задніпровського трохи незграбний, сентиментальний, але відданий Івану Карповичу і всіляко йому допомагає в пошуках шахраїв і вбивць.

сищик

Родзинкою серіалу стануть костюми минулого століття: широкополі капелюхи, оздоблені пір’ям страусів і райських птахів, вишукані фланелеві піджаки з фактурними ґудзиками, сорочки з мереживами і запонками, пишні сукні з вишивкою і ажурними басонами і навіть костюми для водіння автомобіля і спортивний одяг. Тільки для першого знімального дня підготували понад 100 нарядів для однієї сцени.

Щоб створити насичені кадри, одяг для акторів підбирали найяскравіших кольорів різних відтінків, що відрізняється від реалій ХХ століття. Але, як стверджують творці, головне – зробити цікавий динамічний детектив з оригінальною картинкою, а не зняти документальний серіал про минуле століття. В “Найкращому сищику” продюсери хочуть уникнути навмисної шароварщини, але при цьому зберегти етнічні українські елементи і максимально яскраво передати глядачам дух епохи, її антураж і колізії основних історичних подій.

Епопея про пригоди Івана Підіпригори неодноразово приносила автору серії пригодницьких книг Владиславу Івченку перемогу на літературному конкурсі “Коронація слова”. Серіал знімається каналом ІСTV за підтримки Українського культурного фонду. Прем’єра очікується у 2021 році.

Читайте також –

“Карпатський рейнджер”: дивіться всі серії онлайн