fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пекельна Хоругва-2

Представлено відеосюжет до сиквелу «Пекельна Хоругва-2»

887

Творці фільму-казки «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» – лауреата «Премії глядацьких симпатій» П’ятої кінопремії «Золота Дзиґа» – презентували аніматик продовження стрічки за сценарієм Сашка Лірника.

Презентаційним аніматиком сиквелу «Пекельна Хоругва-2» поділилися творці на своїй сторінці у Facebook. В цьому році команда фільму виграла грант Українсько­го Культурного Фонду на написання сценарію другої частини, автором якого виступить Сашко Лірник.

За його задумом у сиквелі обов‘язково буде Домовик, роль якого зіграє актор Арам Арзуманян. Також у нову картину перейдуть герої Козак Семен і чортенятко Вася.

Дивіться презентаційний аніматик сиквелу «Пекельна Хоругва-2».

Нагадаємо, у червні цього року було названо лауреатів П’ятої національної кінопремії «Золота Дзига». Переможцем у номінації «Премія глядацьких симпатій» став фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво козацьке», знятий за сценарієм відомого казкаря Сашка Лірника.

За темою: «Золота Дзиґа 2021»: Премію глядацьких симпатій отримав фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке»

У січні цього року Комітет із присудження премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва визначив переможців за 2020 рік. Сценарій Сашка Лірника до фільму-казки «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» став переможцем у номінації кінотворів премії імені Лесі Українки за 2020 рік.

Читайте також

Стрічка «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» вийшла онлайн