fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кава з кардамоном

Темний бік кохання: прем’єра історичної драми “Кава з кардамоном” відбудеться 20 грудня

849

Серіал “Кава з кардамоном” – це драматична історія забороненого кохання українки та польського шляхтича, що розгортається у Львові ХІХ століття, за часів “Весни народів”.

Прем’єра серіалу “Кава з кардамоном”, знятого за мотивами роману львівської письменниці Наталії Гурницької “Мелодія кави в тональності кардамону”, відбудеться 20 грудня 2021 року на телеканалі СТБ. Про це повідомляє Держкіно, за підтримки якого створена стрічка.

Як зазначається, “Каву з кардамоном” показиватимуть на телеканалі з 20 грудня 2021 року, щодня, з понеділка по четвер о 20:15. Серіал розповість про стосунки молодої дівчини, дочки священника, яка з’єднала своє життя з набагато старшим одруженим шляхтичем. Їхні стосунки, – нечуваний для XIX століття вчинок, – набули розголосу, тому головні герої зіткнулися з осудом.

Головну роль зіграла актриса Олена Лавренюк, її партнером став польський актор Павел Делонг.

За сюжетом, Галичина 40-х років ХІХ століття. Донька священника – 20-річна Анна – живе у тітки Стефанії в Жовкві, що під Львовом. З родини в Анни залишився тільки брат Андрій, що вчиться в семінарії і планує стати священником, як їхній покійний батько. Тітка хороша, добра жінка, проте її чоловік, вуйко Павло, має нелегкий характер і понад усе прагне вигоди. В родині тітки життя Анни змінюється тільки на гірше, проте вона приймає долю без нарікань. Аж поки ситуація не змінюється…

Дивіться офіційний трейлер серіалу “Кава з кардамоном”.

У ролях: Тарас Цимбалюк, Ганна Чесляк, Олег Стальчук, Леся Самаєва, Софія Бровко, Анастасія Остреїнова, Павло Алдошин, Дорота Делонг, Людмила Смородіна, Ніна Набока, Віталій Ажнов, Павло Костіцин та інші.

Режисер-постановник: Ірина Громозда. Автор сценарію: Симор Гласенко, Наталя Уварова, Наталія Яковлева, Ольга Кржечевська. Оператор-постановник: Олександр Рощин. Композитор: Олександр Чорний. Художник-постановник: Максим Німенко. Виробництво: Solar Media Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

“Каву з кардамоном” знімали в одному з найбільших в Україні павільйонів – на території Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка. Масштабна локація на 1650 квадратних метрів містила 12 кімнат, кожну з яких щонайменше один раз передекоровували в інше приміщення. Спеціально для проєкту було пошито понад 1000 костюмів, які точно відтворюють дух епохи.

Кава з кардамоном

Фото: Держкіно

Головний сингл до “Кави з кардамоном” виконала співачка Злата Огнєвіч. «Що б там не сталося» – назва відеокліпу, у якому поєднані ексклюзивні кадри з серіалу та чуттєва Злата, яка проживає цю історію кохання разом з героями. Автором слів і музики саундтрека виступив Роман Черенов Morphom.

Слухайте сингл та дивіться відеокліп «Що б там не сталося».

Постер серіалу “Кава з кардамоном”

Кава з кардамоном

Читайте також

Фільм «Халепа на 5 Baksiv» покажуть у неділю на телебаченні