fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Прогулянка у порожнечі”: завершено зйомки першого українського нуару (трейлер)

317

Повнометражний дебют “Прогулянка у порожнечі” режисера Кирила Жаровського, у чиєму професійному доробку 8 короткометражних картин, був знятий без бюджету.

“У липні 2018 я почав писати сценарій, перший знімальний день був 11 листопада 2018, а останній – 30 грудня 2018. 6 січня 2019 року було розпочато препродакшн…і ось, 6 лютого 2020 року “Прогулянка у порожнечі” готова!”, – написав режисер Кирило Жаровський у себе в Facebook.

Прогулянка у порожнечі – історія про молодого, безтурботного хлопця Влада, який вирішує допомогти своєму дядькові, колишньому поліцейському, врятувати дівчину, що потрапила до рук банди злочинців. В процесі порятунку Влад стикається з суворою реальністю, яка повністю змінює його уявлення про світ і про себе.

За словами авторів, фільм піднімає питання самотності і значення справжніх людських цінностей. Головні ролі у фільмі виконали Юрій Кулініч, Аліса Божкова, Кирило Жаровський та інші. Саундтрек до фільму написав композитор Сергій Леонтьєв.

Основною рушійною силою знімального процесу став ентузіазм творчої групи, яка складається з 20 осіб, та партнерів, що забезпечили організаційно-технічне оснащення проекту.

Кирило Жаровський – режисер, сценарист
Ігор Матицин – оператор-постановник
Сергій Леонтьєв – композитор
Ольга Регіна – звукорежисер
Марина Москаленко – художник-постановник
Iван Доскіч – постановник трюків

ПРОГУЛЯНКА У ПОРОЖНЕЧІ

Наразі фільм готується до фестивальних показів. Точну дату щодо прем’єри творці обіцяють озвучити в червні 2020 року.

Читайте також

Зірка бойовиків Скотт Едкінс знявся в українському трилері “Спадок брехні”