Режисер «Ідентифікації Борна» приїхав на лінію фронту знімати фільм про війну в Україні
Голлівудський режисер Даґ Лайман (Doug Liman), який зняв декілька фільмів серії про Джейсона Борна та «Містера і місіс Сміт», знімає документальну стрічку, що розповість всьому світу про війну в Україні.
Про це інформує “Суспільне” з посиланням на Instagram пресофіцера Сухопутних військ Іллі Євлаша, який супроводжував Даґа Лаймана у його творчому відрядженні та на зйомках.
“Даґ, всесвітньовідомий голлівудський режисер, приїхав в Україну, аби зняти документальну стрічку, яка розповість всьому світу про війну в Україні. Сьогодні цілий день показували та розказували Даґу жахіття нашої війни. Уже за кілька тижнів має побачити світ перша частина цього матеріалу. Як сказав Даґ: “I can’t believe that this is 2022″. Але, на жаль, це справді так. Результатом сьогоднішньої роботи залишились задоволені всі. Тож тепер чекаємо, коли цей матеріал побачить увесь світ”, — зробив допис у соціальній мережі Ілля Євлаш.
Сам Даґ Лайман в ефірі телеканалу Good Morning, America розповів, що вражений людьми в Україні, і що за кожним із 40 мільйонів мешканців ховається ціла історія, і він як режисер зобов’язаний це показати світу.
“Люди тут, в Україні, вони надзвичайні, — додав режисер. — Один з українських солдатів, якого я зустрів на лінії фронту, по дорозі назад зробив несподівану зупинку у свекрухи, щоб пригостити чаєм, бо це українська гостинність. І вона почала показувати свій будинок: у неї є кури, свині, вона вирощує овочі, І вона показала свій льох, де спала протягом 50 днів, а потім показала два ящики з коктейлями Молотова. І потім я побачив всередині будинку її швейну машинку, де поруч лежала ручна граната. Бо вона шиє мішечки для ручних гранат. Знаєте, це дало мені надію, бо як взагалі росія може домінувати у цій країні, якщо навіть бабусі мають два ящики коктейлів Молотова у підвалі?”
Дуглас “Даґ” Лайман — американський режисер і продюсер. Автор багатьох популярних фільмів 1990 — 2010-х2010-х років, серед яких: “Свінгери” (1996), “Ідентифікація Борна” (2002), “Містер і місис Сміт” (2005), “Телепорт” (2008), “Гра без правил” (2010), “На межі майбутнього” (2014).
Читайте також