fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

I’m a Star

Українські аніматори відтворили в музичному кліпі сценарії відходу путіна вслід за русскім воєнним кораблем

203

Відеоряд створений до колаборації лондонського гурту The Tiger Lillies та українського джаз-панк гурту The Hypnotunez на сингл «I’m a Star», до якої долучився фестиваль анімації Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival.

Про це повідомляє фестиваль на своїй сторінці у Facebook. Робота над спільним проєктом розпочалась ще до війни в Україні, однак слова та її посил дуже влучно демонструють дикість задумів певного диктатора. Сингл розповідає про вбивчі амбіції та марнославство путлера, а у приспіві звучить саркастичне «Я зірка, я зірка. Це я».

Дивіться трейлер кліпу «I’m a Star». Повне відео вже вийшло на платформі BandCamp та згодом з’явиться на Youtube.

Відеоряд для пісні створили 17 художників-аніматорів з України. Кожен з них відтворив свій варіант сценарію смерті диктатора путіна. За словами продюсерки кліпу, директорки Міжнародного Фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва Linoleum Анастасії Верлінської, зображеного у відео навіть недостатньо у порівнянні з тортурами, крізь які проходять українці.

I’m a Star

Анімацію на пісню створили: Валерій Ліфіренко, Стас Сантімов, Микита Лиськов, Єлизавета Письмак, Оксана Курмаз, Анна Дудко, Ганна Стриж, Аліса Запорожець, Ірина Гаркавець, Володимир Власенко, Каріна Оринянська, Денис Сполітак, Катерина Кутенська, Владислав Молодецький, Рената Кажан, Анастасія Фалілеєва, Христина Давтян. Монтаж – Сергій Яценко, продюсерка – Анастасія Верлінська.

Колаборація двох гуртів має на меті підтримку українських митців під час війни, тому усі кошти від релізу пісні будуть спрямовані саме на це.

Читайте також

«Бандерівське смузі»: вчимо літеру української мови “Ї” у 2 серії сатиричного скетч-шоу