fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

секс Інста ЗНО онлайн

Серіал “Секс, Інста і ЗНО” вийшов онлайн

1 434

12-серійний молодіжний серіал “Секс, Інста і ЗНО” вийшов онлайн. Всі серії можна офіційно переглянути за 79 грн.

«От такий а**єнний день» – видихає у кадр головна героїня Саша Моцак. Ще зранку вона була найпопулярнішою дівчиною в школі, але до вечора все змінилося. Єва Горбатюк – конкурентка Саші. Вона не спиниться ні перед чим, поки всі в школі не почнуть вважати її кращою за Сашу.

Серіал чесно, без цензури та шаблонів показує, чим насправді живе покоління Z. 12-серійна teen-dramedy розповідає про життя вінницьких школярів, які дорослішають в українських реаліях – закохуються, дружать і ворогують, переживають перші труднощі, шукають спільну мову з батьками та з собою. І паралельно з цим готуються до ЗНО.

Шоуранеркою проєкту виступила Ірина Никончук та команда 1+1 Digital Studios разом з режисером Антоніо Лукічем (“Мої думки тихі”) і сценаристами Євгенією Бабенко і Павлом Остриковим.

Переглянути “Секс, Інста і ЗНО” онлайн можна за посиланням. Дивіться трейлер

“Історія про підлітків, стривожених прийдешнім ЗНО, відразу звабила мене своєю чесністю та спробою поговорити з глядачем на серйозні теми — але легко, без зайвого пафосу і з гумором. Коли я прочитав сценарій, то відразу ж стривожився і сам, тому попередив усіх учасників знімального процесу: головне не зіпсувати цю історію. Серіал обіцяє бути захопливим, смішним та провокувати у глядача цілий спектр емоцій та почуттів. Тому, мені здається, дивитись його потрібно буде обережно: є величезний ризик закохатись у головних героїв”, – зазначає режисер картини Антоніо Лукіч.

Основний каст серіалу – це нове акторське покоління українського кіно. Головні ролі у серіалі зіграли студенти перших курсів КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого та КНУКіМ – Ганнуся Ярмоленко, Андрій Максимов, Соня Слюсаренко, Каріна Черчевич, Віталій Зелений, Любава Шокля та інші. На екрані також з’являться відомі актори – Ірма Вітовська, Наталя Васько, Ірина Веренич-Островська, Ольга Сафронова і Євген Бушмакін.

Головний трек для серіалу – пісню ZNO – створила група «Вагоновожаті». Це перший в Україні серіал, створений ексклюзивно для онлайн-платформи.

Читайте також

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» онлайн: в мережу виклали перші 2 серії