fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

шоуріл українських фільмів

Наша зброя – контент: шоуріл українських фільмів з кіноринку в Каннах виклали в мережу

709

Епізоди фільмів «Довбуш», «Захар Беркут», «Черкаси», «Мирний-21», «Mавка. Лісова пісня» та інших стрічок під пісню «Ой у лузі червона калина» увійшли в шоуріл про багатовікову боротьбу, нескореність та прагнення українців жити вільно, який презентували на кіноринку 75-го Каннського кінофестивалю.

Шоуріл від FILM.UA, прем’єра якого відбулася на кіноринку Marché du Film – Festival de Cannes в Каннах, складається з промовистих фрагментів українських фільмів власного виробництва та дистрибуції, кожен із яких так чи інакше висвітлює історичний шлях протистояння українців ворогові, транслює фундаментальні українські цінності, любов до рідної землі та прагнення українського народу до мирного та щасливого життя.

«Кіноіндустрія сьогодні – рупор нашої історії, віддзеркалення нашої сили та мужності. Зараз FILM.UA живе за принципом “контент – наша зброя”, відобразити цей меседж в зрозумілій аудіовізуальній формі був покликаний наш новий актуальний шоуріл. Цим відео ми вкотре транслюємо, говоримо про найважливіше. Про нескореність нашого народу в боротьбі за право вільно жити на своїй землі», – розповіла СЕО FILM.UA Group Вікторія Ярмощук.

Дивіться шоуріл українською мовою

До шоурілу потрапили фрагменти з нових українських стрічок «Рейд», «Сторожова застава», «Захар Беркут», «Ціна правди», «Черкаси», «Весільний спадок», «Борщ. Секретний інгредієнт», «Найкращі вихідні», «Велика прогулянка», а також фільми, прем’єра яких має відбутися цього року – «Довбуш», «Мирний-21», «Снайпер. Білий Ворон» та «Mавка. Лісова пісня».

У відео використана композиція «Ой у лузі червона калина» у виконанні Андрія Хливнюка та The Kiffness.

Як пишуть творці ролику, боротьба України за незалежність почалася не наприкінці лютого 2022 і навіть не 8 років тому. Вона тягнеться крізь століття. Українські кіномитці зняли десятки промовистих фільмів на цю тему, відтворюючи історичні події, й демонструючи, що українці – сильна нація, яка міцно тримається своєї землі й палко любить Батьківщину.

Творці шоурілу: ідея та сценарій – Дмитро Майстренко, режисери монтажу – Олег Зборовський та Назар Зборовський, пост-продакшн – студія PostModern Postproduction, відео-супервайзер – Георгій Караманов, відеоінженер – Сергій Бабич, саунд супервайзер – Роман Гоменюк, звуковий монтаж, саунд дизайн та зведення звуку – Дмитро Синиця, зведення звуку 5.1 та перезапис – Євгеній Прикащиков, постпродакшн продюсерка – Катерина Єрошкіна, постпродакшн менеджер – Микола Василик. Показ став можливий завдяки Держкіно України.

Читайте також

«Ти – космос»: дебютний фільм Павла Острікова отримав нагороду в Каннах