fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Сіль із Бонневіллю

«Сіль із Бонневіллю»: вийшов трейлер фільму про шлях героїв до власної мрії

393

Презентовано фестивальний трейлер документального фільму Семена Мозгового «Сіль із Бонневіллю» — про жагу двох українських хлопців встановити світовий рекорд швидкості на модифікованому мотоциклі “Іж-49” 1951 року випуску.

«Сіль із Бонневіллю» / Salt from Bonneville — повнометражний фільм режисера Семена Мозгового, створений у копродукції Україна (Mainstream Pictures), Польща та Грузія, який восени 2019-го був презентований на найбільшому світовому фестивалі документального кіно IDFA у Амстердамі (Нідерланди).

Стрічка є учасником національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА 18-ого Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, де відбулася його світова прем’єра. Фільм ще можна встигнути подивитися в онлайн-кінотеатрі фестивалю Docudays UA до 4 квітня включно за посиланням

За сюжетом, Назар та Макс горять ідеєю зробити найшвидший у світі мотоцикл. Вони проводять увесь свій час у маленькому гаражі на Святошині, готуючи мотоцикл, а потім долають сотні кілометрів і труднощів по дорозі до Бонневілю у штаті Юта, США. Це величезне висохле солоне озеро є головним у світі майданчиком із встановлення рекордів швидкості, куди з’їжджаються тисячі людей, щоб вирішити, хто буде новим чемпіоном. І саме там, на іншому кінці світу, кожен із них розуміє, для чого він тут.

Дивіться офіційний фестивальний трейлер фільму «Сіль із Бонневіллю»:

Режисер фільму — Семен Мозговий, оператори — Дмитро Гораш, Семен Мозговий, Денис Мельник, Сергій Стеценко, звук — Бесо Качарава. Продюсери — Тарас Босак, Артем Колюбаєв, Максим Лещанка, Антон Хільман, виробництво — Mainstream Pictures за підтримки Держкіно.

Нагадаємо, минулого року Міжнародне журі Ukrainian Doc Preview на Docudays UA-2020 визначило кінопроєкт «Сіль із Бонневіллю» переможцем премії Українського інституту. Проєкт отримав премію 150 000 гривень на промоцію та міжнародну дистрибуцію фільму.

Сіль із Бонневіллю

Читайте також —

Docudays UA 2021: на фестивалі відбудется вісім українських кінопрем’єр