fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бокс-офіс березня: «Нереальний копець» і «Скажене весілля 3» борються за глядача

451

З якими касовими зборами завершили свій прокат в березні 2021 року «Скажене весілля 3» і «Нереальний копець».

Березень став місяцем прокату всього двох українських релізів в кінотеатрах – комедій «Скажене весілля 3» і «Нереальний копець». “Нове українське кіно” проаналізувало дані бокс-офісів обох, представлені kino-teatr.ua, та пропонує дізнатися, які фінансові результати продемонстрували перші весняні українські релізи.

Комедія режисера Любомира Левицького стартувала в прокаті ще 25 лютого і на початок березня – за два вікенди прокату, – встигла зібрати 18,5 млн грн. Всього ж третя частина франшизи про пригоди родини Середюків за п’ять тижнів показів в кінотеатрах заробила 28,1 млн грн. Для порівняння, друга частина за той же період зібрала трохи більше 41 млн грн, а перша (за весь період прокату) – 55 млн грн. Проте при бюджеті 16 млн грн «Скажене весілля 3» вкотре можна вважати успішним, адже цих зборів достатньо, щоб окупити свій бюджет. Тепер, головне, щоб Середюки нікого не всиновили.

Інша українська комедія, – «Нереальний копець» – стартувала також з непоганими для карантинних часів 1,6 млн грн зборів. Протягом березня поліцейський каламбур Олександра Бєляка збирав щотижня на 60% менше за попередню суму. Це дозволило на чотири тижні прокату довести загальні валові збори стрічки до 4,1 млн грн при невідомому бюджеті. Цікаво, що попередній фільм режисера – українська комедія для дорослих «Гола правда», – рівно рік назад зібрав майже такую ж суму – 4,3 млн грн. Чекаємо «копця» на онлайн-платформах, на яких, за словами режисера, стрічка ще має своє надолужити.

Читайте також

Бокс-офіс січня-лютого: касові збори фільмів “Безславні кріпаки”, “Пік страху”, “Скажене весілля 3” та інших