fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

слоуни

Мультфільм «Слоуни» від творців «Пекельної Хоругви» вийшов онлайн

578

Анімаційний короткометражний фільм «Слоуни» від творців стрічки «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» – «Кінокомпанії 2016», став доступним для перегляду онлайн Sweet.TV.

Десятихвилинну анімацію «Слоуни» – про чарівний світ звичайної незвичності для дітей та дорослих – відтепер можна подивитися онлайн. Про це повідомляється на Facebook-сторінці виробника.

Мультфільм створений за однойменною книгою поета, художника і казкара Ігоря Шурова і знайомить глядачів з життям, святами та буднями, звичками та традиціями вигаданих чудернацьких істот – слоунів, які щасливо мешкають на березі Кришталевого моря, у місті, яке вони самі й назвали – Горішній Македонськ.

Слоуни – це не слони. І це – принципово! У місті Горішній Македонськ на березі Кришталевого моря щасливо мешкають слоуни. Вони носять білі панчохи, надягають капелюхи (навіть у ліжку), обожнюють какао, знаються на мистецтві та люблять зненацька приголомшити непростим питаннячком.

З ними добре фантазувати, мріяти та сміятись, а їхня назва походить від слова “slow” – бо ці чудернацькі істоти нікуди не поспішають, а у хвилини споглядання й зовсім застигають скульптурами (у прямому сенсі). Вони чимось схожі на нас, адже всі ми трішечки слоуни.

Дивіться мультфільм на Sweet.tv за посиланням. Нижче дивіться офіційний тизер анімаційного фільму «Слоуни».

Режисером анімаційної стрічки виступив Олег Федченко, продюсером – Юлія Радостіна. Картину озвучували актори: Сергій Северін, Іван Розін, Євген Малуха. Саундтрек до фільму створено компанією Propeller Studios. Мультфільм створено ТОВ «Кінокомпанія 2016» за підтримки Держкіно.

Про те, як трансформувалися слоуни та створювався анімаційний фільм, дивіться нижче. Ознайомитися докладніше можна за посиланням.

Фото: DvaVovky.com

Постер мультфільму

слоуни

Нагадаємо, фільм “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” (реж. Міша Костров, прод. Євгеній Д’яченко) отримав “Премію глядацьких симпатій” П’ятої Національної кінопремії «Золота Дзиґа». Саме за цю стрічку проголосувало найбільше глядачів.

Читайте також

Стрічка «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» вийшла онлайн