fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Безславні кріпаки

«Безславні кріпаки» відкривають покази другого літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба»

547

Перший тиждень показів цьогорічного літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба» у Києві відкриває вже сьогодні, 25 червня, український пригодницький фільм Романа Перфільєва «Безславні кріпаки».

Розпочинаються безкоштовні покази другого літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба» у парку Шевченка в Києві, де показиватимуть найкращі українські фільми останніх років для киян і гостей столиці. Майданчик біля пам’ятника Шевченка працюватиме щодня з 25 червня по 25 серпня.

За темою: Оголошено розклад першого тижня показів цьогорічного літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба» у Києві

Відкриватиме «Кіновернісаж» українська пригодницька картина Романа Перфільєва, яка об’єднала самураїв, Дикий захід і образ Тараса Шевченка, «Безславні кріпаки» – лауреат номінації “Найкращий грим” (Марія Петровська) П’ятої Національної кінопремії «Золота Дзиґа».

Фільм представлять режисер Роман Перфільєв, актор Сергій Стрельников, продюсер Дмитро Минзянов, оператор Дмитро Недря та художниця по костюмах Наталя Степанєєва. Показ фільму присвятять пам’яті продюсера картини Юрія Мінзянова, який трагічно пішов із життя наприкінці 2020 року.

Початок о 21:00. Вхід вільний!

Кінокартина «Безславні кріпаки» — це чергова спроба осучаснити постать великого письменника Тараса Шевченко та зробити її популярною для молоді. Що буде, якщо письменник відкладе перо і візьме до рук самурайського меча?

За сюжетом дія у фільмі відбувається в 1844 році. Рятуючись від переслідування імператора Японії, на територію України потрапляє самурай. Випадково він знайомиться з молодим Тарасом Шевченком, якого вирішує навчити прийомам традиційних японських бойових мистецтв. Разом герої починають боротися за свободу українського народу.

Як знімали каскадерські сцени у фільмі Романа Перфільєва «Безславні кріпаки» командою XGST Stunt Team можна подивитися тут. Нижче дивіться трейлер фільму.

За словами творців, фільм “Безславні кріпаки” — це не тільки візуально смачна історія про самураїв в хасидських лахах, що мчать за обрій на жвавих, певно що крадених, конях. І не тільки каскадерські трюки, вибухи у перервах з майже комедійними стенд-апами Романа Луцького і Сергія Стрельникова. Це ще й захоплююча музика відомого по Netflix європейського композитора Dario Vero.

За темою: Погані хлопці: рецензія на фільм «Безславні кріпаки»

Режисер та сценарист стрічки, знятої у жанрі пригодницької комедії — Роман Перфільєв (“Лиса гора”). Оператор — Дмитро Недря. Роль Тараса Шевченка виконує Роман Луцький, знайомий глядачам по “Сторожовій заставі” та фільму “Брати. Остання сповідь“, в образі самурая Акайо — Сергій Стрельников (“Олекса Довбуш“). Також головні ролі в картині виконують: Яків Ткаченко, Ген Сето, Катерина Слюсар, Андрій Борис, Андрій Малинович. Фільм виробництва кінокомпанії Kristi Films.

Нагадаємо, Проєкт «Кіновернісаж просто неба» в Києві вдруге організовує кінокомпанія UP UA STUDIO (“Сіль для моря”, “Між нами”, “Халепа на 5 Baksiv”, “В радості і тільки в радості”, “Людина Божествена”, “Швидка на переферії”) і відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно та за сприяння Київської міської державної адміністрації та Шевченківської РДА. Портал “Нове українське кіно” виступає інформаційним партнером заходу.

Кіновернісаж

Читайте також

Стартує другий літній кінотеатр «Кіновернісаж просто неба» у парку ім. Т.Г. Шевченка в Києві