fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільми «Снайпер. Білий ворон» і «Я працюю на цвинтарі» доступні онлайн на Netflix

402

Воєнний екшен «Снайпер. Білий ворон» Мар’яна Бушана та драмеді з елементами чорного гумору «Я працюю на цвинтарі» Олексія Тараненка офіційно вже на Netflix Ukraine.

Про це повідомляється на facebook-сторінці сервісу.

Нагадаємо, у жовтні стало відомо про перші сім проєктів з об’ємного пакета, права на показ яких на території України придбав Netflix – «Мої думки тихі», «Захар Беркут», «Зірки за обміном», «Віддана», «Фокстер і Макс», «Сторожова Застава» та «Поводир». Список доповнили фільми «Снайпер. Білий ворон» та «Я працюю на цвинтарі».

За темою: Українське кіно на Netflix: FILM.UA Distribution уклав угоду з сервісом на об’ємний пакет українських фільмів

Воєнний екшен «Снайпер. Білий Ворон» режисера Мар’яна Бушана став першим українським фільмом на воєнну тематику, який з’явився на великих екранах після початку повномасштабного вторгнення.

Сюжет екшену відтворює хронологію подій російсько-української війни від 2014-го й до наших днів. Як стверджують творці, це одна з небагатьох українських стрічок, яка розповідає, як усе починалось 8 років тому: формувалися добробати, проходили військові навчання й перші бої.

Фільм створений компанією UM Group за підтримки ДержКіно України. Кінотеатральну дистрибуцію проєкту здійснювали FILM.UA Distribution та Kinomania Film Distribution.

Як зазначають творці, вона розкриває роль українських снайперів в російсько-українській війні 2014-2022 років та відповість на питання «за що ми боремося» та «чому маємо перемогти».

Фільм розповідає історію снайпера з позивним Ворон, який вступає в запеклу боротьбу за свободу та справедливість, попри власні принципи та упередження.

«Я працюю на цвинтарі» — драмеді з елементами чорного гумору режисера Олексія Тараненка, зняте у копродукції України та Польщі. Фільм є дебютом режисера в повнометражному художньому кіно. Сценарій фільму базується на однойменній книзі блогера та письменника Павла Белянського.

Стрічка створена Good Morning Films в асоціації з MainStream Pictures та Stewopol за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду та інформаційної підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральну дистрибуцію фільму проводить FILM.UA Distribution.

За сюжетом фільму, Саша займається встановленням пам’ятників на цвинтарі. Він сповнений цинізму та іронії. Навіть у спілкуванні із самотнім літнім чоловіком, який замовив пам’ятник самому собі, і бізнес-леді, яка щойно поховала сина. Несподівано в життя Саші повертається його донька-підліток. Водночас герой втягується в боротьбу за владу на цвинтарі. У вихорі особистих трагедій і кримінальних зіткнень поступово стає зрозуміло, що у Саші важка психологічна травма через його минуле.

Пропонуємо фото-backstage, які дозволяють зазирнути за лаштунки української комедії, і дізнатися, як знімали драмеді з елементами чорного гумору. Нижче дивіться трейлер фільму.

Читайте також

Netflix придбав вже сім українських фільмів для своєї платформи, незабаром їх стане втричі більше