fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Снайпер. Білий ворон

Воєнний екшен «Снайпер. Білий Ворон» вийшов онлайн

2 638

Воєнний екшен «Снайпер. Білий Ворон», створений на основі реальної історії снайпера-добровольця Миколи, відтепер доступний на сервісах SWEET.TV, MEGOGO, Kyivstar.TV, а також на платформі Volia Hits.TV.

На цих платформах також можна знайти ексклюзивну повну версію фільму режисера Мар’яна Бушана, яка містить сцени, що не увійшли до кінотеатральної, повідомляє FILM.UA Group.

«Снайпер. Білий Ворон» став першим українським фільмом на воєнну тематику, який з’явився на великих екранах після початку повномасштабного вторгнення.

За темою: «Не відступати і не здаватись»: пісня гурту «СКАЙ / SKAI» стала саундтреком фільму «Снайпер. Білий Ворон»

Сюжет екшену відтворює хронологію подій російсько-української війни від 2014-го й до наших днів. Як стверджують творці, це одна з небагатьох українських стрічок, яка розповідає, як усе починалось 8 років тому: формувалися добробати, проходили військові навчання й перші бої.

Як зазначають творці, вона розкриває роль українських снайперів в російсько-українській війні 2014-2022 років та відповість на питання «за що ми боремося» та «чому маємо перемогти».

Фільм розповідає історію снайпера з позивним Ворон, який вступає в запеклу боротьбу за свободу та справедливість, попри власні принципи та упередження.

Фільм створений компанією UM Group за підтримки ДержКіно України. Кінотеатральну дистрибуцію проєкту здійснювали FILM.UA Distribution та Kinomania Film Distribution.

Нагадаємо, воєнний екшн «Снайпер. Білий ворон» вийшов в національний кінопрокат 24 серпня — у день Незалежності України. Стрічка режисера Мар’яна Бушана пробула на великих екранах 8 тижнів. За час прокату фільм переглянули 43 811 глядачів, а загальні збори склади 5 246 205 грн.

Читайте також

«Я працюю на цвинтарі» тепер можна подивитися онлайн – фільм з‘явився на стрімінгових сервісах