fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

спадок брехні в кінотеатрах

Бойко в Києві: україно-британський екшн “Спадок брехні” вийде в кінотеатрах 6 серпня

633

Фільм “Спадок брехні” із зіркою бойовиків Скоттом Едкінсом у головній ролі можна буде подивитись в українських кінотеатрах вже з 6 серпня.

Про це повідомляє прес-служба фільму. У центрі подій бойовика – колишній спецагент МІ-6 Мартін Бакстер, який приїжджає до Києва на прохання журналістки Саші Степаненко. Вона просить колишнього оперативника допомогти їй розкрити правду про секретні спецоперації міжнародних спецслужб. Знаючи як працює система, герой вплутується в шпигунські інтриги.

Головну роль у фільмі виконав британський актор Скотт Едкінс, відомий завдяки ролі чемпіона підпільних боїв Юрія Бойко в серії американських бойовиків “Обговоренню не підлягає” (Undisputed), а також фільмів “Ніндзя”, “Іп Ман 4”, “Нестримні 2”, “Доктор Стрендж” та інших. Також у фільмі знялись Юлія Соболь, Сергій Калантай (“Сторонній”, “Гетьман”), Анна Буткевич, Гордон Александер, Вільям Форсайт, Онор Ніфсі, Джон Хейлс та інші.

Режисер та сценарист фільму — Адріан Бол, оператор-постановник Саймон Роулінг, художник-постановник Пол Барнс. З українського боку стрічку “Спадок брехні” продюсують Алла Бєлая і Дмитро Суханов.

Читайте також: Зірка бойовиків Скотт Едкінс знявся в українському трилері “Спадок брехні”

Проєкт фільму став переможцем 10-го конкурсного відбору Держкіно. 15 серпня 2018 року було укладено контракт з компанією “Toy Cinema” про надання кінопроєкту державної фінансової підтримки розміром 17 млн 463 тис. грн, що складає 19,58% загальної вартості виробництва фільму.

Нагадаємо, права на фільм вже придбали такі платформи, як Amazon Prime і Apple Plus, а також більш ніж 20 країн, серед яких Канада, Австралія, Німеччина, Франція, Італія, країни Бенілюксу, Латинська Америка, Японія та інші.

Показ україно-британського екшену “Спадок брехні” в кінотеатрах стане однією з перших новинок вітчизняного кіно після весняного карантину.

Читайте також

У серпні 2020 вийде приквел фільму “Червоний” – “Червоний. Без лінії фронту”