fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Спіймати Кайдаша онлайн

“Спіймати Кайдаша” онлайн: вийшла розширена версія серіалу

1 390

Розширена версія 12-серійної стрічки Наталки Ворожбит “Спіймати Кайдаша” з діалогами та сценами, які не ввійшли в прем’єрний показ, стала доступною для вільного перегляду онлайн.

“Спіймати Кайдаша” – це історія життя простої сім’ї Кайдашів із села Семигори. Серіал зачіпає вічні теми: стосунки невістки і свекрухи, любов, дружбу, відданість.

За сюжетом життя восьми головних героїв в серіалі походять за сюжетними лініями на класичну повість “Кайдашева сім’я” Івана Нечуй-Левицького з тією відмінністю, що тут події розгортаються хронологічно з 2005 по 2014 роки – протягом 9 років.

Історія починається з того, що Лаврін, молодший син Кайдаша, повертається з армії. Він скучив по клубу, танцям і дівчатам, тому відчайдушно гуляє. А Карпо вже поклав око на Мотрю, дівчину з найбільш пробивним характером у Семигорах. Незабаром хлопцеві вдалося вмовити її одружитися. З цього моменту і почалися лихоліття для сім’ї Кайдашів. Дві господині в будинку сперечаються, лаються і б’ються. Ніхто не може поступитися і промовчати, ніхто не може пробачити. Мимоволі втягнуті в конфлікт чоловіки теж перестають довіряти один одному…

Переглянути усі серії розширеної версії серіалу “Спіймати Кайдаша” можна на YouTube за посиланням.

Проєкт був знятий продакшн-компанією ТОВ “ПроКіно” для телеканалу СТБ. У 2018 році серіал виграв пітчинг Міністерства культури України та отримав 50% фінансової держпідтримки – від загального бюджету 26 млн грн. Режисером-постановником “Спіймати Кайдаша” виступив Олександр Тименко.

По темі: “Спіймати Кайдаша”: чим серіал такий популярний та де подивитись всі серії онлайн

Значну роль у створенні серіалу зіграла авторка сценарію Наталка Ворожбит, яка до того писала сценарій для фільму “Кіборги” режисера Ахтема Сеітаблаєва, вона брала участь у всіх етапах створення серіалу.

Дивіться офіційний трейлер серіалу “Спіймати Кайдаша”: відео

Головні ролі у стрічці виконали: Ірина Мак, Віктор Жданов, Тарас Цимбалюк, Антоніна Хижняк, Григорій Бакланов, Дарина Федіна, Юлія Врублевська, Роман Ясіновський, Христина Федорак, Любов Колесникова, Ніна Набока, Ярослав Безкоровайний та інші.

Саундтреком до серіалу стала композиція “Шо з-під дуба” українського етно-гурту DakhaBrakha. У фільмі також звучать пісня з 90-х: “Полюби меня такой” Наталії Могилевської, “Дым сигарет с ментолом” гурту “Ненси”, “Снеґ” Ірини Білик тощо.

Нагадаємо, прем’єрний показ розширеної версії серіалу відбувся з 31 серпня 2020 року на телеканалі СТБ.

Читайте також

«Кава з кардамоном»: стартував другий етап зйомок українсько-польського історичного серіалу