fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Street Films

Студія Street Films та мережа кінотеатрів Multiplex: «Кінотеатр — це безпечно»

368

Серія роликів, знятих студією Street Films спільно з мережею кінотеатрів Multiplex доводить, що кінотеатр під час пандемії коронавірусу – це безпечно.

На базі студії Street Films було відзнято три відео-ролики. Їх мета показати, що навіть у нелегкий час пандемії коронавірусу – це не привід сидіти склавши руки, а поштовх аби рухатися далі, знаходити креативні ідеї та розвивати український кінематограф.

“Головний меседж кожного відео – це показати, що кінотеатр, це те місце, де справжній кінематограф. Його можна побачити лише там. Кінотеатри – це та сфера послуг, яка направлена на максимальний комфорт глядачів з сучасними системами вентиляції і чітким дотриманням санітарних норм. Відвідувачі мають розуміти, що кінотеатри – це безпечно”, – розповів порталу “Нове українське кіно” засновник та керівник студії Street Films Ярослав Коробка.

“На сьогодні є низка досліджень із європейських країн, які підтверджують, що у кінотеатрах насправді безпечно, тобто ризик заразитися вірусом невеликий у порівнянні із іншими громадськими місцями, – запевняє Роман Романчук, генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex.

За його словами, у кінотеатрах мережі працюють надпотужні системи вентиляції, які постійно проганяють тонни повітря – воно постійно оновлюється, а розсадка глядачів через одного збільшує дистанцію та зменшує ризики зараження вірусними захворюваннями.

“У наших роликах ми хотіли донести до глядача саме таке повідомлення – у нас безпечно. А зробити це ми хотіли у доступній формі – простою мовою та навіть із жартами. Адже кіно – це про розваги і задоволення”, – додав він.

Читайте також

Multiplex відкрив перший у Києві кінотеатр з технологією ScreenX (фотоогляд)