fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Таке собі життя

«Таке собі життя»: дивіться тизер майбутнього фільму Олексія Соболева

268

Коли життя йде шкереберть і що з цим робити: кінокомпанія UKRKINO випустили перший тизер драмеді-фільму «Таке собі життя» Олексія Соболева. Стрічка розповість про сповнену протиріч тему одностатевих стосунків та пошуку себе.

Як повідомили порталу “Нове українське кіно” у пресслужбі кінокомпанії-виробника UKRKINO, повнометражний фільм «Таке собі життя» в іронічній формі торкається серйозних питань гонитви за чужими ідеалами, ЛГБТ, імміграції, кризи ідентичності та середнього віку. При цьому автори не бояться говорити на складні теми без зайвого пафосу і драми та навіть з гумором.

Режисером і автором сценарію фільму є Олексій Соболев (короткометражні фільми «Будинок на краю планети» 2015, «PTSD»). «Олексій Соболев хоче, щоб у кожній сцені була і драма, і комедія, і сльози, і сміх. Увесь фільм балансує між легкістю та серйозністю», — розповідає про фільм продюсерка Ольга Журженко.

За сюжетом, подорож до Одеси зводить двох: Єгор, підприємця зі зруйнованим життям і Кіру, лесбійку з розбитим серцем. Він мріє повернутися в США, налагодити бізнес і стосунки з родиною. А вона після розриву з коханою хоче, щоб попутник став батьком її дитини. Та чи справді ці мрії — їхні, а не нав’язані оточенням та ідеальною картинкою з соцмереж?

Дивіться тизер нової стрічки «Таке собі життя», головні ролі у якому виконали актори Ганна Кузіна (“Готель Едельвейс” 2019), Ігор Аронов (“Свято хризантем” 2022) та Дар’я Кривошей.

Фільм буде знято в форматі роуд-муві. «Це чудова нагода для Єгора знову відкрити для себе Україну, яку він не бачив уже п’ять років. Пейзажі, що постійно змінюються, додадуть фільму, в якому переважають діалоги, додаткову динаміку», — розкриває свій задум режисер Олексій Соболев.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Як зазначають творці кінострічки, наразі фільм на етапі девелопменту, автори продовжують роботу над сценарієм, шукають команду та фінансування для запуску зйомок стрічки. Вихід фільму «Таке собі життя» очікується в 2023 році.

Нагадаємо, кінокомпанія UKRKINO також працює над мальованим історичним фільмом “Селяни”, який буде створений в техніці анімування картин. Близько сотні художників малюватимуть 79 000 кадрів-картин про долю дівчини, її родину та життя інших простих селян на межі XIX і XX століть. Стрічка створюється на основі роману польського письменника Владислава Реймонта.

Читайте також

Макс Барських записав саундтрек до української ЛГБТ-драми La Plage («Пляж»)