fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

фільм Номери онлайн

Фільм «Номери» Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва вийшов онлайн

337

Іронічна антиутопія «Номери» – про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу – стала доступною для перегляду онлайн на стрімінговій платформі.

За сюжетом, у світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу та робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їхні закони.

В основі стрічки – однойменна п’єса Олега Сенцова. Під час створення фільму режисер перебував у російській в’язниці. Усі деталі кастингу та зйомок він обговорював із Ахтемом Сеітаблаєвим у листуванні. Це перший український фільм, створений без фізичної присутності режисера.

Іронічну антиутопію «Номери» можна переглянути онлайн на Takflix. Стрічка доступна на території України з англійськими субтитрами. Нижче дивіться офіційний трейлер фільму «Номери».

Головні ролі в картині виконали Ірина Мак («Спіймати Кайдаша»), Віктор Жданов («Спіймати Кайдаша», «Додому», «Кіборги», «Вулкан»), Максим Девізоров та Марія Смолякова («Перші ластівки»). Композитор – Мілош Єліч, аранжувальник гурту «Океану Ельзи». Режисером монтажу фільму став Ярослав Камінський, який працював над монтажем фільмів «Холодна війна» та «Іда» Павла Павліковського.

По темі: Цікаві факти про фільм “Номери” – іронічну антиутопію за п’єсою Олега Сенцова

Режисери: Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв. Оператор: Адам Сікора. Автор сценарію: Олег Сенцов. Продюсери: Анна Паленчук, Даріуш Яблонський, Віолета Камінська, Ізабела Войцик. Виробництво: Україна (435 FILMS за підтримки Міністерства культури України), Польща (Apple Film Production за підтримки Polish Film Institute), Чехія (Česká Televize), Франція (Canal+).

Нагадаємо, світова прем’єра фільму відбулась на ювілейному Берлінському кінофестивалі у 2020 році в межах програми Berlinale Special. В широкий всеукраїнський прокат картина вийшла 19 листопада 2020 року.

Читайте також

Спортивна драма «Із зав’язаними очима» вийшла онлайн