fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Із зав'язаними очима

Спортивна драма «Із зав’язаними очима» вийшла онлайн

438

Відтепер спортивну драму «Із зав’язаними очима» режисера Тараса Дроня можна переглянути на онлайн-платформі.

Про це повідомляє прес-служба Takflix. Це історія бійчині ММА Юлії, яка займається змішаними єдиноборствами з дитинства і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. За сюжетом фільму російсько-українська війна закінчилася, але коханий головної героїні так і не повернувся. Це потрясіння спонукає Юлію піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати дівчину.

«Із зав’язаними очима» – повнометражний дебют Тараса Дроня. Раніше режисер знімав кліпи для DZIDZIO, Kozak System, М’ята та ін, а також низку короткометражних фільмів.

За темою: Тарас Дронь, режисер фільму «Із зав’язаними очима»: Важливо, щоб кіно надихало на життя, бо кіно – це позитивний вид мистецтва

Фільм брав участь у майже 20 фестивалях, його відзначили нагородами в Німеччині, Індії, Бразилії, Іспанії. Міжнародна прем’єра фільму відбулася на Варшавському кінофестивалі, де його визнали найкращим у конкурсі дебютних фільмів Competition 1–2. На Одеському міжнародному кінофестивалі 2021 року стрічка здобула приз FIPRESCI за найкращий повнометражний фільм.

Дивіться спортивну драму «Із зав’язаними очима» онлайн на Takflix за посиланням. Вартість перегляду — 85 грн (фільм доступний на всіх територіях з англійськими субтитрами). Дивіться офіційний трейлер на сторінці нижче.

Головні ролі у фільмі виконали володарка кінопремії «Золота Дзиґа» Марина Кошкіна («Захар Беркут», «Віддана», «Забуті»), Олег Шульга («Червоний», «Позивний Бандерас») та Лариса Руснак («Стрімголов»).

Нагадаємо, творці фільму «Із зав’язаними очима» представили відео-backstage, яке дозволяє зазирнути за лаштунки стрічки про дівчину-бійця змішаних єдиноборств.

Читайте також

Фільм-подорож «Зарваниця» вийшов онлайн