fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Із зав'язаними очима backstage

«Із зав’язаними очима» backstage: як знімали драму Тараса Дроня

263

Творці фільму «Із зав’язаними очима» представили відео-backstage, яке дозволяє зазирнути за лаштунки стрічки про дівчину-бійця змішаних єдиноборств.

За сюжетом, бійчиня ММА Юлія, у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.

Стрічку фільмували одразу у двох містах – Львові та Києві. Відео-backstage стрічки «Із зав’язаними очима» до перегляду:

Ролі у фільмі зіграли: Марина Кошкіна («Забуті»«Захар Беркут»), Олег Шульга («Доброволець», «Червоний»), Лариса Руснак («Передчуття»), Олександр Мавріц, Сергій Лузановський, Олег Колтовський, Костянтин Лінартович, Анастасія Баша, Карина Бершадська.

По темі: Фільм «Із зав’язаними очима» переміг на Варшавському кінофестивалі

Міжнародна прем’єра фільму відбулася на Варшавському кінофестивалі, де його визнали найкращим у конкурсі дебютних фільмів Competition 1–2. Національна прем’єра стрічки відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі цього року, де картина здобула приз FIPRESCI за найкращий повнометражний фільм від журі Міжнародної федерації кінопреси. Загалом фільм брав участь у близько двадцяти фестивалях, його відзначили нагородами в Німеччині, Індії, Бразилії, Іспанії.

Проєкт фільму «Із зав’язаними очима» переміг на конкурсі кінопроєктів Boat Meeting Київського Міжнародного кінофестивалю «Молодість» 2019 року й отримав головний приз пітчингу Work in Progress CoCo Cottbus на міжнародному кінофестивалі в Котбусі (Німеччина).

Автори сценарію картини — Тарас Дронь, Якуб Присак. Оператор-постановник — Олександр Поздняков. Композитор — Андрій Пономарьов. Звукорежисер — Сергій Степанський. Художниця-постановниця — Марія Шуб. Художниця з костюмів — Олена Рукавішнікова. Художник зі світла — Макс Рубан. Режисер монтажу — Юрій Підцерковний. Продюсери — Валерія Сочивець, Тарас Дронь, Олександр Берба. Виробництво стрічки належить компанії «Сучасне Українське Кіно». Стрічка створена за підтримки Міністерства культури України. Дистриб’ютор ― 86PROKAT.

Фільм вийде в кінотеатрах 9 грудня 2021 року.

Із зав'язаними очима backstage

Читайте також

Представлено відеосюжет до сиквелу «Пекельна Хоругва-2»