fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тарас. Повернення

Дивіться розширений тізер фільму «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка

408

Дивіться розширений тізер романтично-драматичної саги «Тарас. Повернення», який розповідає про останні місяці заслання Тараса Шевченка в російській царській армії.

Перший знятий за часів Незалежності, і вперше за майже 50 років, фільм про Тараса Шевченка – романтична драма «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка вийшов в широкий прокат 24 вересня. За оприлюдненими даними Інсайтмедія, картину відвідало 1558 глядачів, що принесло їй 136 602 грн.

По темі: В очікуванні свободи: рецензія на фільм “Тарас. Повернення”

Коротко про фільм «Тарас. Повернення»: Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує звістку від друзів про помилування його царем Олександром II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса, й не видає наказ про його звільнення. Більше того, до форту із таємною місією прибуває агент з Петербурга…

Дивіться розширений тізер фільму «Тарас. Повернення» та читайте про стрічку найцікавіші факти

У ролях: Борис Орлов, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акинет Оринтай.

Режисер та автро сценарію: Олександр Денисенко. Оператор: Олександр Кришталович. Художник: Ігор Філіппов. Композитор: Мирослав Скорик. Виробництво Продюсерського центру “Інсайтмедіа”, дистриб’ютор SVOEkino”.

Історичний екшен “Тарас. Повернення” отримав призи за кращий художній фільм на Міжнародному кінофестивалі “Бруківка” в м. Кам’янець-Подільський, де у 2019 році відбулася фестивальна прем’єра фільму: за “Кращий фільм”, “Кращу жіночу роль” (Анна Топчій), “Кращу чоловічу роль” (Юрій Шульган) та “Кращу операторську роботу” (Олександр Кришталович). На Міжнародному кінофестивалі “Місто мрії” в м. Рівне у 2019 році стрічка була нагороджена за “Кращий фільм”.

Саундтреком історичного екшену «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка стала пісня «Тече річка невеличка…» у виконанні Каті Chilly.

рецензія на фільм "Тарас. Повернення"

Днями стало відомо, що фільм «Тарас. Повернення» режисера Олександра Денисенка можна подивитись на каналі фільму VimeoOnDemand за посиланням. Фільм доступний для перегляду в усьому світі за виключенням України.

Стрічка у 2012 році стала переможцем четвертого конкурсного відбору Держкіно. Загальний заявлений у 2012 році кошторис стрічки — 44.8 млн. грв., з них 50 % (22.4 млн.) надало Держкіно.

Читайте також –

Прем’єри осені: українські фільми, на які слід чекати цього сезону