fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тільки нікому не кажи: вийшов трейлер фільму «Між нами»

442

Презентовано офіційний трейлер психологічного трилера «Між нами» режисерки та сценаристки Соломії Томащук, головні ролі в якому виконують українські акторки Анастасія Пустовіт та Ірма Вітовська.

Слоган фільму – «Тільки нікому не кажи». За словами творців, він повністю відповідає похмурій і таємничій атмосфері фільму.

У стрічці розповідається про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту розвитку не існує. Дві головні героїні фільму – Саша та Аня – змушені робити цей вибір: Саша щодо власного чоловіка, Аня – щодо сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені у темну історію злочину.

Дивіться офіційний трейлер фільму «Між нами»

До акторского складу картини увійшли відомі українські актори: Анастасія Пустовіт (“Коли падають дерева”, “Перші ластівки. Zалежні”), Ірми Вітовська  (“Мої думки тихі”“Казка старого мельника”), Дмитро Сова, Євген Єфремов, Михайло Дзюба, Сергій Детюк, Євгеній Ламах.

В одній зі сцен у повному складі знялися музиканти відомого гурту «Вагоноважатые», а до саундтреку фільму увійшли їхні пісні «Касета» та «Між нами». Композитор стрічки – Антон Байбаков.

Між нами Соломії Томащук

«Між нами» – ігровий повнометражний дебют режисерки та сценаристки Соломії Томащук у жанрі психологічного трилера. Перші короткометражні роботи співавторки сценарію «Між нами» брали участь у міжнародних кінофестивалях. Режисерка працювала над такими проєктами, як «Поламані» (2021), «Іди по воді» (2019), «Бідні люди» (2015) тощо.

За темою: «Між нами» Соломії Томащук: завершено виробництво нового фільму з Ірмою Вітовською

Другим співавтором, а також оператором-постановником стрічки став Юрій Дунай, який є оператором дебютного фільму Тимура Ященка «Черкаси», картини «Шлях мерця» Георгія Фоміна та фільмів Валентина Васяновича «Креденс» і «Звичайна справа».

Зйомки фільму пройшли у Києві влітку 2020 року. Виробництво здійснила компанія Up Ua Studio, продюсерка – Поліна Герман, найбільш відома за короткометражною стрічкою «В радості, і тільки в радості» Марини Рощиної, яка у 2018 році отримала приз за найкращий фільм Національного конкурсу на Одеському міжнародному кінофестивалі та КМКФ «Молодість» у 2019-му. Серед інших проєктів продюсерки: «Халепа на 5 баксів», «Сіль для моря», «Швидка на периферії», «Ціна конфлікту», який нещодавно став одним із переможців PITCH UA.

До знімальної групи також увійшли: художник-постановник – Юрій Грігоровіч та кастинг-директорка – Тетяна Симон.

трейлер між нами

Нагадаємо, стрічка «Між нами» стала переможцем 11-го конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно й отримала державну фінансову підтримку у розмірі 11,2 млн грн (100%).

Наразі триває фестивальна дистрибуція фільму. Прокат стрічки заплановано на зиму 2022 року.

Читайте також

«Сіль для моря»: вийшов трейлер короткометражної драми про булінг