fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ти — космос

Науково-фантастичну комедію «Ти — космос» покажуть на кіноринку Каннського кінофестивалю Marché du Film

330

Повнометражний фільм-дебют «Ти — космос» режисера Павла Острікова буде представлений на кіноринку Каннського кінофестивалю Marché du Film у травні.

Стрічка буде представлена у секції Frontieres, повідомляє Державне агентство України з питань кіно, за підтримки якого кінокомпанія ForeFilms створила картину. Як зазначається, цьогоріч кіноринок проходитиме з 20 до 21 травня 2023 року в Каннах.

«Пишаємося бути першим українським фільмом, обраним для цієї програми! І ми сподіваємося, що скоро нам вдасться закінчити фільм і представити його в наступному канському випуску», — зазначив кінопродюсер Володимир Яценко.

«Ти — космос» — це повнометражний фільм-дебют режисера Павла Острікова, члена Європейської кіноакадемії, лауреата міжнародних кінофестивалів у Локарно та Одесі.

За темою: Фільм “Ти – космос” Павла Острікова переміг у секції Work in Progress Одеського МКФ

У фільмі йдеться про космічного далекобійника Андрія, який після вибуху Землі залишився єдиною людиною, що вижила, поки на зв’язок не виходить француженка Катрін. Попри величезну відстань і розбитий корабель, Андрій летить до неї, щоб побачитись.

Ти – космос Острікова

Ти — космос

Режисер та автор сценарію – Павло Остріков. Оператор – Микита Кузьменко. Художник – Владлен Одуденко. Художник по костюмам – Марія Керо. Художник з гриму – Марія Пілунська. Звукорежисер – Сергій Степанський. Кастинг-директор – Алла Самойленко. Постпродакшн компанія – Magic Room Studio. Продюсери – Анна Яценко та Володимир Яценко.

Нагадаємо, Marché du Film є одним з найбільших кіноринків у світі. Заснований у 1959 році, він проводиться щорічно паралельно з Каннським кінофестивалем.

Читайте також

«Ти – космос»: дебютний фільм Павла Острікова отримав нагороду в Каннах