fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Люксембург Люксембург Антоніо Лукіча

Творча група стрічки “Люксембург, Люксембург” вирушає у тур містами України з нагоди кінопрем’єри

232

Режисер фільму “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіч разом з виконавцями головних ролей Амілем та Рамілем Насіровими будуть особисто зустрічатись з глядачами. Творці обіцяють відповісти на всі запитання глядачів після перегляду.

Зі стартом всеукраїнського прокату стрічки 13 квітня команда фільму вирушає у тур містами України. Про це повідомляється на facebook-сторінці фільму. “Люксембург, Люксембург” – другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча, добре відомого глядачам за комедією «Мої думки тихі».

За темою: Курган і Agregat в кіно: фільм “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча вийде в прокат 13 квітня

люксембург, люксембург

Кадр з фільму / PR-агенція Move In Movie

Розклад показів за участі Антоніо Лукіча, Аміла Насірова та Раміла Насірова:

 • 13.04 19:00 – Лубни, КіноМакс (пр-т Володимирський, 98)
 • 14.04 19:00 – Полтава, Wizoria (вул. Гоголя, 22)
 • 15.04 19:00 – Харків, Multiplex (ТРЦ «Дафі», вул. Героїв праці 9)
 • 16.04 19:00 – Одеса, Multiplex (ТРЦ “Gagarinn Plaza, вул. Генуезька, 5/2)
 • 17.04 19:00 – Київ, Планета Кіно (Дніпровська набережна, 12)
 • 18.04 19:20 – Київ, Кінотеатр «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26)
 • 19.04 20:00 – Кам’янець-Подільський, Кінотеатр Дружба (вул. Лесі Українки, 20)
 • 20.04 19:00 – Чернівці, Кінотеатр StarMax (Головна вулиця, 119б)
 • 21.04 19:00 – Івано-Франківськ, Театр кіно “Люм’єр” (вул. Михайла Грушевського, 3)
 • 22.04 19:00 – Львів, Планета Кіно (ТРЦ “Форум”, вул. Під Дубом, 7а)
 • 23.04 19:00 – Ужгород, 5 елемент (вул. Легоцького 19а ТРЦ “TOKYO” 3 поверх)

За сюжетом фільму, коли брати-близнюки  дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембургу, вони вирушають у подорож, аби побачити його востаннє. Та чи буде чоловік, якого вони там зустрінуть, таким само поганим татом, яким вони його пам’ятають?

Зйомки стрічки «Люксембург, Люксембург» проходили у 2021 році у Лубнах Полтавської області, у Києві, на справжньому поліцейському полігоні, та в Люксембургу. Завершувати фільм команді довелось уже після початку повномасштабного вторгнення: рятувати та вивозити матеріали, і вже під звуки повітряної тривоги та в блекаути фіналізовувати його. Утім, як стверджують творці, перепони не стали на заваді міжнародній прем’єрі стрічки, і вже восени на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі фільм брав участь у конкурсі «Горизонти».

Першими українськими глядачами фільму “Люксембург, Люксембург” стали жителі смт Близнюки Харківської області. Як повідомляє Держкіно, за підтримки якого створено фільм, українську прем’єру стрічки провели в рідному селищі виконавців головних ролей Аміла та Раміла Насірових з гурту “Курган і Agregat”. Зібрані з продажу квитків гроші актори передали на потреби Збройних сил України. Всього було зібрано 68 050 грн.

Стрічку створено кінопродакшеном ForeFilms. У травні 2022 року фільм став одним з п’яти учасників програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів “proMOTION”, започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промо-підтримка в рамках програми здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund.

Читайте також

Вийшов міжнародний трейлер фільму “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча