fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Представлено перший тизер документального фільму «Лариса Кадочнікова. Війна»

286

Прем’єра першого офіційного тизеру фільму «Лариса Кадочнікова. Війна», знятого режисером Дмитром Томашпольським під час війни у Києві.

Також новиною про те, що наразі триває пост-продакшн фільму, поділився з порталом “Нове українське кіно” режисер Дмитро Томашпольський. Як вже відомо, продюсером виступає Олена Дем’яненко, виробництвом займається «Кінокомпанія Гагарін Медіа» (2022).

За темою: «Лариса Кадочнікова. Війна»: режисер Дмитро Томашпольський працює над новим фільмом про легендарну Марічку

Лариса Кадочнікова – легенда українського кіно, виконавиця ролі Марічки у культовому фільмі Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». 24 лютого 2022 року, коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, Лариса Кадочнікова відмовилась евакуюватися і залишалась у місті під час облоги Києва.

Про життя актриси у цей карколомний період розповідає фільм. Виникнення нової реальності, у якій поєдналися минуле, сучасне і майбутнє, спогади, роздуми, мрії. Війна триває…

Дивіться тизер документального фільму «Лариса Кадочнікова. Війна» на Vimeo кіновиробника Gagarin Media Film Company.

У фільми взяли участь – музикант Олег Фагот Михайлюта, мистецтвознавець, професор Вадим Скуратівський, кінознавець та письменник Сергій Тримбач, колекціонер та меценат Олександр Брей.

Нагадаємо, експериментальний фільм «Простір/Space» Дмитра Томашпольського, знятий дистанційно у період карантину під час пандемії COVID-19, відкрив новий «Кінопростір» в Українському Домі 8 червня. Показ відбувся за участі знімальної групи.

Читайте також

Фільм “Простір/Space” про «сплячих прибульців» з’явився на Amazon Prime