fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Лариса Кадочнікова. Війна»: режисер Дмитро Томашпольський працює над новим фільмом про легендарну Марічку

240

Режисер Дмитро Томашпольський продовжує знімати й під час війни у Києві. Його майбутній фільм – документальна стрічка «Лариса Кадочнікова. Війна» розповість про легенду українського театру і кіно, народну артистку України Ларису Кадочнікову.

Як повідомив порталу “Нове українське кіно” режисер Дмитро Томашпольський, наразі триває монтаж документального фільму «Лариса Кадочнікова. Війна». Продюсером виступає Олена Дем’яненко, виробництвом займається «Кінокомпанії Гагарін Медіа» (2022).

Фільм розповість про життя легендарної Марічки з фільму Параджанова «Тіні забутих предків» (1964) під час облоги Києва російськими агресорами. Зустрічі актриси з друзями та знайомими, що теж залишилися у місті, незважаючи на бомбардування та ризик окупації міста рашистами. Вистава під виття повітряної тривоги. Виникнення нової реальності, у якій поєдналися минуле і майбутнє, спогади, роздуми, мрії. Війна триває…

За темою: В український прокат виходить фільм “Тіні забутих предків” Сергія Параджанова

«Мені дуже приємно співпрацювати з Дмитром Томашпольським. Наш перший фільм — „Лариса Кадочникова. Автопортрет“ отримав нагороду в 2014 році. З початку війни я вирішила залишитися в Києві: Бо це мій дім, це моє місто. А через деякий час зателефонував Дмитро та запропонував зняти продовження фільму, я дала згоду», — розповіла Лариса Кадочникова інтернет-виданню «Вечірній Київ».

У фільми також взяли участь музикант Олег Фагот Михайлюта, мистецтвознавець, професор Вадим Скуратівський, кінознавець та письменник Сергій Тримбач, колекціонер та меценат Олександр Брей.

На фото: Лариса Кадочнікова

На фото: Лариса Кадочнікова та Олег Фагот Михайлюта

На фото: Лариса Кадочнікова та Вадим Скуратівський

На фото: Лариса Кадочнікова та Сергій Тримбач

На фото: Лариса Кадочнікова та Олександр Брей

«Коли ми знімали театр — він красивий, але нікого немає, студія пуста. Були зйомки містом — для цього брали відповідний дозвіл. Коли знімали у мене вдома, я кажу Дмитру: «В мене божевільний бардак». А він відповідає: «Це навіть краще. Як раз у цьому хаосі, який бачив стільки видатних митців, будемо знімати окремі сцени», — поділилася актриса.

Нагадаємо, експериментальний фантастичний фільм Дмитра Томашпольського “Простір/Space”, знятий в умовах самоізоляції під час пандемії Сovid-19, вийшов на Amazon Prime у Сполучених Штатах та Великобританії.

Читайте також

Фільм «Простір/Space» увійшов до конкурсної програми Берлінського міжнародного кінофестивалю незалежного кіно