fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вийшов перший тизер українського повнометражного мультфільму “Гуллівер повертається”

428

На славетного мандрівника усіх часів чекають карколомні випробування у новій анімаційній пригоді “Гуллівер повертається”. А поки знайомимся з подругою Гуллівера – красунею Марсі, веселим мишеням Пі та смішним охоронцем Стівеном.

У своїй новій пригоді Гуллівер отримує листа з проханням про допомогу і негайно вирушає до Ліліпутії. Несподівано мандрівник опиняється у центрі дивовижних подій разом із вірними друзями — Марсі, Фрелоком та мишеням Пі. На веселу компанію чекають карколомні випробування, підступні вороги і відчайдушні погоні. Та разом їм під силу будь-що, адже дружба і любов долають усі труднощі.

Тизер також повідомляє, що прем’єра мультфільму “Гулівер повертається” в кінотеатрах України відбудеться у кінці року, 24 грудня.

Це історія про неймовірні пригоди Гуллівера, який повернувся на землю ліліпутів. Тут він знайде своє кохання і возз’єднається зі старими друзями. Не потрібно бути гігантом, щоб робити великі справи. Віра, любов і підтримка друзів допоможуть подолати будь-які труднощі, що виникають на шляху.

Презентація першого повнометражного мультфільму від 95 Animation Studio, Gulliver Films “Повернення Гулівера” (“Gulliver Returns”) нещодавно відбулася у Берліні у рамках кінофестивалю Berlinale. За словами кіностудії, це перший український мультфільм, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney.

Читайте також

“Мавка. Лісова пісня”: Ярослав Войцешек розповів про роботу над сценарієм мультфільма