fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Реліз кіноказки “Легенди Чарівнолісся” відбудеться у грудні 2021 року (фото)

580

Сімейний пригодницький фільм-фентезі “Легенди Чарівнолісся” режисера Віктора Андрієнка, за однойменною книгою Братів Капранових, вийде у грудні 2021 року.

Злі сили, вовкулаки та розбійники проти незвичайної трійці – 10-річного хлопчика, воїна та мольфара. Сюжет українського фентезі “Легенди Чарівнолісся” базується на історично-народних казках та міфах українського фольклору.

Детальніше: Головним героєм фільму є десятирічний Марек, хлопчик-вельможа і сирота. Він зарозумілий і упертий, але шляхетний, добрий та щедрий. З народженням Марека пов’язана похмура таємниця, через яку йому доведеться протистояти неймовірно злим, небезпечним та підступним міфічним створінням – вовкулаці Злидню, духу трясовини – Болотянику, безсмертному чаклуну Мороку та володарю потойбіччя – жорстокому Імлі. На щастя, на допомогу хлопченяті прийдуть: загадковий і суворий Воїн, добрий, останній зі свого племені, велетень Бродник, неймовірно балакучий, але напрочуд веселий мольфар Базіка і войовнича дівчинка-лісунка Олеся, із якою Марека зв’яже не тільки дружба, а й перша в його житті романтика. Цій різношерстій компанії доведеться разом пройти крізь захоплюючі, карколомні, сповнені чародійства пригоди. Вони навчяться довіряти один одному, відкриють в собі нові якості і врешті – стануть справжніми друзями.

Фото до кіноказки “Легенди Чарівнолісся”

Руслан Мірошниченко – Злидень

Любомир Валівоць – Розбійник-Красень

Артур Макунді – Розбійник-Сарацин

Василь Бендас – Мольфар Базіка

Віталій Теплюк – Розбійник-Рудий

Олександр Григор’єв – Відьмак Лукаш та Олексій Сморігін – Марек

Олександр Рудинський – Голомозий

Олексій Сморігін – Марек

Сергій Стрельников – Воїн

Яков Гопп – Розбійник-Низенький

Дивіться перший тизер “Легенди Чарівнолісся”: відео

Режисер – Віктор Андрієнко. Сценарій – Віктор Андрієнко, Олена Шульга.

У ролях: Олексій Сморігін, Сергій Стрельников, Василь Вірастюк, Василь Бендас, Олександр Григор’єв, Руслан Мірошниченко, Олександр Мельник, Олександр Рудинський, Дмитро Малашенко.

Бюджет проєкту Легенди Чарівнолісся” – понад 60 мільйонів гривень. Держава виділила 10 мільйонів.

Читайте також

“Найкращий сищик”: тривають зйомки серіалу про пригоди українського Шерлока Холмса