fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

У хоррорі “Маяк” зіграла українська модель Валерія Караман

536

Українська модель Валерія Караман, яка виконала роль русалки у фільмі “Маяк” режисера Роберта Еггерса, написала кумедний пост про зйомки у своєму Instagram-акаунті.

“Маяк” (англ. The Lighthouse) — американо-канадський фільм жахів 2019 року режисера Роберта Еггерса. Зйомка виконана у чорно-білому кольорі на 35-міліметрову плівку для старого і майже квадратного екрану. У головних ролях: Віллем Дефо та Роберт Паттінсон.

Прем’єра фільму відбулася на Каннському кінофестивалі 19 травня 2019 року і отримав високі оцінки кінокритиків. На сайті Rotten Tomatoes має 98 % позитивних рецензій на основі 52 відгуків із середньою оцінкою 9,1 з 10. На Metacritic — 91 бали зі 100 на основі 15 рецензій, що відповідає статусу “загальне визнання”.

У центрі сюжету картини – взаємини старого доглядача маяка і його нового помічника. Вони проходять шлях від неприйняття і суперництва до короткої дружби і знову до ненависті.

Хоча героїв в “Маяку” всього двоє, у фільмі можна побачити ще одного персонажа: в епізодичній ролі русалки знялася українська модель Валерія Караман. Нещодавно вона поділилась кумедним постом у своєму Instagram-акаунті.

“Наша спільна фотографія з Паттінсоном, а чого домігся ти?:) ору. Якби мені про це розповіли років 10-15 тому, я б орала фуууууууу який пезор, я не зніму пірсу і не буду ніколи висіти з попсовим актором. Хто ж знав, що він стане таким крутим і характерним. Here we go, як говорицца… Сука, цей хвіст важив 20-30 кг і було дуже боляче і довго його “носити”, – написала Валерія Караман.

Серед її найвідоміших робіт-минулорічна рекламна кампанія Diesel, а також зйомки в кліпах колективів “Пошлая Молли”, “Адвокаты” і Gruppa Skryptonite.

Ось лише кілька захоплених відгуків про фільм “Маяк” від критиків The Guardian, Variety, The Hollywood Reporter і IndieWire.

Cinevue: “Якщо еггерська “Відьма” була про жіночу ідентичність і волю, то “Маяк” сильним спустошуючим променем висвітлює чоловічу психіку”

IndieWire: “У фільмі є гомоеротичні напівтони, але справжній акцент зроблений на тому, що відбувається, коли активні уми живляться спільним почуттям відчуження”

The Hollywood Reporter: “Новий фільм Еггерса сильніше в своїй п’янкій атмосферності і поступово наростаючому почутті страху, але слабкіший в створенні чітко вибудуваної розв’язки і задушливих сюжетних поворотів в кульмінації. Через те фільм може втратити частину своєї аудиторії”

The Guardian: “Маяк” утримує нас явно вираженою інтелектуальністю і навіть театральністю постановок, а також першокласним сценарієм”.

В Україні фільм демонструвався лише в рамках кінофестивалів.

маяк караман

Читайте також

Синхронні шуми до фільму жахів “Ґретель і Гензель” робила українська студія KWA Sound Production