fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

магда

Історична драма «Магда» Дениса Соболєва вийде в прокат восени 2022 року

331

“Ти ж завжди будеш поруч?”: дивіться тизер історичної драми «Магда», старт прокату якої в Україні заплановано на 13 жовтня 2022 року.

Український біографічний фільм «Магда» Дениса Соболєва заснований на реальній історії німкені Магди Хоманн, яка закохалась в українського солдата за часів Першої світової війни та приїхала з ним в Україну.

В основі стрічки – повість українця Сергія Сай-Боднара та німця Петера Хоманна «Любов і муки Магди Хоманн», сюжетна лінія якої розгортається паралельно в декількох періодах і охоплює століття європейської історії. На прикладі долі німецької дівчини Магди Хоманн, яка через кохання зазнала горя, поневірянь і опинилася у таборах ГУЛАГу, показано, як світові війни ламають людські життя.

Дивіться міжнародний тизер історичної драми «Магда» (16+)

У головних ролях знялися Дар’я Творонович (“Дисидент” 2022, “Килим” 2019), Роман Покровський, Юрій Висоцький (серіал “Моя улюблена страшко” 2021), Олег Москаленко (серіал “Схованки” 2019, фільм “Дике поле” 2018).

Фільм створений кінокомпаніями Master Production та Ganza Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Сценаристи: Денис Соболєв, Олександра Вітязєва, Олена Моренцова-Шулик. Оператор-постановник: Сергій Крутько. Художник-постановник: Дмитро Баран.

Як повідомляє DzygaMDB з посиланням на сторінку Ganza Film у Facebook, український біографічний фільм «Магда» Дениса Соболєва визнали найкращою драмою Будапештського кінофестивалю у січні цього року.

Раніше фільм здобув премії за найкращу режисерську та операторську роботу на Київському міжнародному фестивалі «Кінолітопис», виборював головний приз індійського кінофестивалю Golden Eagle Film Festival.

Старт прокату стрічки в Україні заплановано на 13 жовтня 2022 року. Дистриб’ютор – Ukrainian Film Distribution.

Постер фільму

магда

Читайте також

“Щедрик”: фотодобірка зі зйомок історичної драми