fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

В Україні екранізують оповідання “короля жахів” Стівена Кінга

205

Короткометражний фільм за оповіданням Стівена Кінга “Велотренажер” планують випустити вже цього року.

Твір “Велотренажер” – розповідь про художника Річарда Сіфкіца, який намагається схуднути та їздить на тренажері в підвалі свого будинку в Нью-Йорку. Чим більше Сіфкіц худне – тим частіше його переслідують дивні ілюзії.

19-річний український студент Валентин Лавренюк підписав контракт зі Стівеном Кінгом, викупивши за 1 долар права на екранізацію його оповідання “Велотренажер” (2008) у рамках програми Dollar Baby.

Права на екранізацію оповідання надаються на рік. За умовами короткометражний фільм не можна викладати в мережу або транслювати на телебаченні. Випуск стрічки в широкий прокат буде можливий тільки з особистого дозволу Стівена Кінга.

Нагадаємо, Кінг продає студентам-режисерам права на свої розповіді з 70-х років. У рамках програми Dollar Baby письменник за 1 долар ділиться своїми авторськими правами зі школярами та студентами-кінематографістами, щоб ті могли екранізувати його роботу. Таких контрактів укладається від п’яти до десяти щорічно. Американський письменник коментує продаж прав на екранізацію свого твору так: “Мені подобається, що у мене є можливість протягнути руку допомоги новачкам, так само, як колись протягнули мені”.

Так, Валентин Лавренюк вирішив продовжити справу свого батька, Сергія Лавренюка, генерального продюсера компанії Solar Media Entertainment, та придбав права на екранізацію оповідання Стівена Кінга. Це його дебютний проект.

Джерело: 112.ua

Читайте також

“Прогулянка у порожнечі”: завершено зйомки першого українського нуару (трейлер)