fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ірма Вітовська-Ванца та Ахтем Сеітаблаєв стали кращими акторами за версією “Золота Дзиґа 2020”

3 643

3 травня 2020 року в прямому ефірі пройшла церемонія нагородження української кінопремій “Золота Дзиґа”. Найкращою актрисою стала Ірма Вітовська-Ванца за фільм “Мої думки тихі” і Найкращим актором – Ахтем Сеітаблаєв за роль у фільмі “Додому”.

Переможницею в номінації Краща актриса стала Ірма Вітовська-Ванца за фільм “Мої думки тихі”. Її конкурентками були Христина Дейлик (“Вулкан”) та Варвара Лущик (“Гуцулка Ксеня”).

Переможцем в номінації Найкращий актор очікувано став Ахтем Сеітаблаєв за роль у фільмі “Додому”. Йому вдалося обійти колег-акторів Андрія Лідаговського (“Мої думки тихі”) та Сергія Степанського (“Вулкан”).

ахтем

Нагадаємо, лідером за кількістю номінацій цього року стала драма “Додому” — 11 номінацій, по 9 номінацій було у комедій “Мої думки тихі” та “Гуцулка Ксеня”. Також у стрічки “Вулкан” – 8 та “Захар Беркут” – 7 номінацій.

Загалом на участь у Четвертій Кінопремії “Золота Дзиґа” було подано 88 повнометражних та короткометражних стрічок. Серед них 17 повнометражних ігрових, 31 короткометражних ігрових, 20 документальних, один повнометражний анімаційний фільм та 19 короткометражних анімаційних фільмів.

Ірма Вітовська-Ванца

Ахтем Сеітаблаєв

Читайте також

Золота Дзиґа 2020. Повний список переможців української кінопремії