fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Шинель

Онлайн-прем’єра вистави «Шинель» відбудеться у день народження Миколи Гоголя

387

Відеовиставу «Шинель» за Миколою Гоголем від проєкту «Театр 360 градусів», починаючи з 1-го квітня і протягом 10 днів, можна буде подивитися онлайн безкоштовно.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомила пресслужба проєкту. Сімейна вистава Театру на Подолі українською мовою — «Шинель» за Миколою Гоголем — буде другою онлайн-прем’єрою інноваційного культурного проєкту «Театр 360 градусів». Режисером театральної постановки виступила Валерія Федотова, а відеоверсії — Валентин Кондратюк.

У новому проєкті творці об’єднають сценічне мистецтво і саунд-спецефекти, щоб максимально перенести глядача у театральну залу під час перегляду онлайн. Саундтрек і музичний бекграунд для відеоверсії вистави написали сучасні електронні саунд-продюсери Олександр Філоненко і Дмитро Авксентьєв. А запис композицій проходив прямо на сцені театру у виконанні симфонічного оркестру Віртуози Києва, щоб передати звучання театру.

«Шинель» — це знайома і зрозуміла кожному історія про Акакія Акакійовича, людини, яка зіткнулася з неприйняттям його суспільством, глузуванням і буллінгом. Постановка зачепить і зворушить як дітей, так і дорослих, тому організатори закликають переглянути її усією сім’єю.

Шинель

Фото Сергія Ковбасюка, Ірини Марконі

Шинель

Шинель

Безкоштовна онлайн-прем’єра відеоспектаклю «Шинель» відбудеться 1 квітня — у День народження Миколи Гоголя, а після всі охочі зможуть переглянути його протягом 10 днів. Щоб долучитися до перегляду, потрібно просто зареєструватися на сайті проєкту за посиланням.

На думку продюсерів «Театру 360 градусів» Даши Малахової та Наталії Чижової, спектакль «Шинель» покликаний достукатися до сердець українців. Просте спілкування замість відводу очей, допомога замість глузування, добро замість агресії — такий рецепт взаємин у здоровому суспільстві.

Шинель

Нагадаємо, восени 2020 року відеоверсію постановки Театру на Подолі «Камінний господар» в інтерпретації режисера Івана Уривського, перший в Україні спектакль з інтеграцією 3D-технологій, за 10 днів онлайн-показів переглянули понад 40 000 українців.

Читайте також

На честь 150-річчя Лесі Українки виставу «Камінний господар» покажуть в кінотеатрах та онлайн