fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мишко та Місячна Дзвінка

Мультсеріал “Мишко та Місячна Дзвінка” представлять на M:brane Forum 2021 у Швеції

351

Анімаційний пригодницький серіал “Мишко та Місячна Дзвінка” представлять на спеціалізованому форумі M:brane Forum 2021 в Мальме (Швеція).

Проєкт другого сезону серіалу “Коли сходить Місяць” – продовження циклу фільмів про хлопчика Мишка і дівчинку Місячну Дзвінку – відібрано до M:brane Forum 2021, повідомляє Держкіно.

“Мишко та Місячна Дзвінка” – це пригодницький серіал для дітей дошкільного віку, виконаний у техніці 2D. Створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої (“Капітошка”, “Як Петрик П’яточкин слоників рахував”, “23 образи Петрика П’яточкина”). Разом із нею над новими 12-ма епізодами працюють сценарист Антон Базелінський, режисерка Ксенія Березовська та художник Анастасія Темборська. Серіал створює анімаційна studio KAPI за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Мишко та Місячна Дзвінка

Мишко та Місячна Дзвінка

Мишко та Місячна Дзвінка

Форум, який цьогоріч триватиме з 16 до 18 березня, надає можливість представникам анімаційної галузі обмінюватися ідеями, досвідом та розвивати нові проєкти для дітей. Зокрема, йдеться про надання можливості знайти фінансування, потенційних співпродюсерів/співпродюсерок, дистриб’юторів/дистриб’юторок, агентів/агенток з продажу, компаній-бродкастерів.

“Сучасна анімація має тотальний вплив на виховання дітей. Наша студія пропонує нові підході до створення дитячого контенту. На шведському Форумі ми зустрінемося з тими, хто затверджує контент на провідних європейських дитячих каналах та стрімінгових платформах”, – ділиться генеральний продюсер studio KAPI Михаль Маргуліс.

Нагадаємо, раніше проєкт серіалу також був відібраний до участі організаторами найважливіших європейських ринків Cartoon Forum 2020 в Тулузі (Франція) та Kids Kino Industry 2020 у Варшаві (Польща).

Дивіться трейлер першого сезону мультсеріалу “Коли сходить Місяць”: відео

Читайте також

Мультфільм “23 Образи Петрика П’яточкина” має вийти у 2022 році