fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Жінки, що грають в ігри

Фільм Надії Парфан «Жінки, що грають в ігри» вийшов онлайн

647

Дивіться короткометражний фільм Надії Парфан «Жінки, що грають в ігри» — про визначних жінок української культури — безкоштовно онлайн на Megogo. (Кадри з фільму)

Про це повідомила PR-служба Phalanstery Films. Героїнями фільму «Жінки, що грають в ігри» стали переможниці цьогорічної премії Women in Arts 2021: письменниця Софія Андрухович, культурна журналістка Віра Балдинюк, диригентка Оксана Линів, художниця Аліна Клейтман, культурна менеджерка Юлія Федів, кінорежисерка Ірина Цілик та театральна режисерка Тамара Трунова. У вигадливій мистецькій формі стрічка, прем’єра якої відбулася 13 березня на Megogo Live, розповідає про творчий шлях жінок культури.

«Це фільм-гра, що повертає нас у дитинство і допомагає згадати, як все починалось. Героїні фільму — дівчатка, що виросли і «дали жару». Вони не розкажуть вам про успішний успіх, але саме вони якнайкраще знають правила гри — і як правильно їх порушувати», — розповідає режисерка Надія Парфан.

Фільм «Жінки, що грають в ігри» доступний для безкоштовного перегляду онлайн (на всіх територіях світу) на Megogo за посиланням. Нижче дивіться тизер фільму.

Режисеркою фільму виступила Надія Парфан. Продюсером стрічки — Ілля Гладштейн. Музику до фільму написала композиторка Маргарита Кулічова. Фільм знятий компанією Phalanstery Films на замовлення Українського Інституту та ООН Жінки в Україні, в рамках глобального мистецького марафону HeForShe Arts Week.

Кадри з фільму

Жінки, що грають в ігри

Кінорежисерка Ірина Цілик

Жінки, що грають в ігри

Диригентка Оксана Линів

Жінки, що грають в ігри

Художниця Аліна Клейтман

Жінки, що грають в ігри

Письменниця Софія Андрухович

Жінки, що грають в ігри

Театральна режисерка Тамара Трунова

Жінки, що грають в ігри

Культурна менеджерка Юлія Федів

Жінки, що грають в ігри

Культурна журналістка Віра Балдинюк

Жінки, що грають в ігри

Жінки, що грають в ігри

Нагадаємо, попередній фільм Надії Парфан, дебютна повнометражна стрічка «Співає Івано-Франківськтеплокомунунерго» отримала премію «Золота дзиґа» Української Кіноакадемії за найкращий документальний фільм, а також премію «Кіноколо» Спілки кінокритиків України.

Читайте також

«Жінки, що грають в ігри»: сім історій про лауреаток премії Women in Arts 2021 вийдуть документальним фільмом онлайн